• Informacje na temat:

  autograf

Artykuły na temat: autograf
 • Maciej Zakościelny: Czasami po dwusetnym autografie mam już dość

  Maciej Zakościelny przyznaje, że czasami popularność i związane z nią obowiązki bywają dla niego męczące. Zdarzają się sytuacje, że za jednym razem musi rozdać kilkaset autografów, a to w połączeniu ze zmęczeniem spowodowanym pracą powoduje irytację.

 • WOŚP: Autograf M. Formana

  Na tegorocznej aukcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest szansa wylicytowania autografu Miloša Formana wystawionego wraz z ekskluzywną kolekcją filmów znakomitego reżysera.

 • Zwolniona za autograf

  Pracująca w jednym z hoteli w Dusseldorfie pokojówka Pray Dodaj została wyrzucona z pracy po tym, jak poprosiła Jennifer Lopez o autograf. Piosenkarka nocowała w hotelu, a pokojówka postanowiła wykorzystać okazję i zdobyć podpis gwiazdy. Pray Dodaj miała zapukać do drzwi apartamentu Jennifer Lopez i poprosić o autograf. "Sprzątałam na piętrze, na którym nocowała. Jestem jej wierną fanką...

 • Chcesz autograf Zakościelnego?

  Gwiazdy, autografy, wspólne fotografie i... filmowe prezenty! Tak zapowiada się pierwsze spotkanie widzów z aktorami komedii romantycznej "Dlaczego nie!" .

 • Paul McCartney: Autograf podrożał

  Autograf byłego Beatlesa Paula McCartney'a zdrożał od roku 1997 dziewięciokrotnie i jest wyceniany na 2370 dolarów - podała w poniedziałek, 9 października, agencja RIA-Nowosti, powołując się na brytyjską Galerię Autografów Frasera (Fraser's Autograph Gallery).

 • Busta Rhymes nie rozdaje autografów

  Raper Busta Rhymes został oskarżony przez fana o pobicie. Ponoć ofiara jednego z najszybszych MC na świecie prosiła jedynie o autograf...

 • Pierwszy autograf narzeczonego Britney

  Kevin Federline do tej pory żył w cieniu Britney Spears, swojej słynnej narzeczonej. Teraz sytuacja zmieniła się odrobinę na jego korzyść. Okazało się, że Kevin ma swój fan klub, a niedawno dał pierwszy autograf.

 • Tłum fanów zgromadził się w środę, 11 października, w Bielsku-Białej, by otrzymać autograf na najnowszym krążku zespołu Golec uOrkiestra. Aby jednak podpisy braci Łukasza i Pawła Golców znalazł się na egzemplarzu płyty "Golec uOrkiestra 2", wcześniej trzeba było złożyć podpis pod projektem ustawy o Fundacji Edukacji Narodowej.

 • Poprosił o autograf i....

  Wokalista i gitarzysta Dave Matthews w specyficzny sposób rozdaje autografy. Zobacz zabawne wideo!

 • Po autograf do Johnny'ego Deppa

  Amerykański aktor Johnny Depp ( "Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej Perły" , "Marzyciel" ) po raz drugi z rzędu zwyciężył w plebiscycie magazynu "Autograph Collector" na najlepiej i najgorzej rozdające autografy gwiazdy kina. Na drugim końcu listy znalazła się Cameron Diaz ( "Siostry" , "Aniołki Charliego" )

Zdjęcia na temat: autograf
Wideo na temat: autograf
Dyskusje na temat: autograf