• Informacje na temat:

  autografy

Artykuły na temat: autografy
 • ...prawie dwa miliony egzemplarzy. Składają się na to książki, czasopisma i zbiory działów specjalnych. Miejsce szczególne zajmuje dział rękopisów. W zbiorach tych przechowywane są najcenniejsze autografy...

 • Depp lubi rozdawać autografy

  Johnny Depp po raz trzeci wygrał w rankingu hollywoodzkich gwiazd najchętniej rozdających autografy. Gwiazda "Piratów z Karaibów" pokonała Matta Damona i George'a Clooneya.

 • Autografy Kelis kosztują

  ..."Dochodziły do nas informacje, że Kelis to rozkapryszona gwiazda. Ale nigdy w życiu nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktokolwiek żądał pieniędzy za autografy" - mówi Catherine McKenzie(...), ani nie zaprzeczył doniesieniom. 11 września Kelis wystąpi w Polsce. Ciekawe, ile będą kosztowały jej autografy w naszym kraju.

 • Gwiazdy walczą o autografy

  Sławy będą musiały stawić się w lokalnym sądzie w angielskim Solihull, w okręgu Birmingham, i przedstawić prowadzącym śledztwo własnoręczne podpisy, co pomóc ma w sprawie przeciwko fałszerzom autografów popularnych osób. Cała sprawa wypłynęła, kiedy sąd w Solihull został zasypany doniesieniami od filmowych fanów, którzy dowodzili, iż kupione przez nich za pokaźne sumy autografy idoli, nie są...

 • Snoop Dogg: Autografy przed sądem

  ...wejściu do sądu, by dać fanom autografy. W sądzie raperowi przedstawiono zarzut posiadania niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi mu do 3 lat więzienia. Przypomnijmy, że na początku października Snoop...

 • Drogie autografy The Beatles

  Aż 22 750 dolarów zapłacił anonimowy nabywca z Melbourne za papierową tackę do pizzy podpisaną przez członków zespołu The Beatles. Cena byłaby pewnie znacznie wyższa, gdyby na tacce widniały podpisy wszystkich muzyków legendarnej formacji.

 • Autografy są passe. Co pokochali fani?

  Kiedyś fani stali godzinami w kolejce, by zdobyć upragniony autograf od swojego idola. Teraz coś innego zaczyna mieć większą wartość niż spotkanie z gwiazdą lub jej podpis. Nowe badania przeprowadzone przez Twittera wykazały, że retweet posta przez dany zespół lub artystę jest dla fanów o wiele bardziej osobisty niż autograf.

 • Francuski reżyser Luc Besson spotkał się w środę w Warszawie z czytelnikami, by podpisywać swoje książki o przygodach Artura i Minimków. Na podstawie tych książek Besson wyreżyserował film animowany pt. "Artur i Minimki" . W środę, 3 stycznia, reżyser promował go w Polsce.

 • Po autograf najlepiej do AC/DC

  Oryginalny ranking przygotował kanadyjski serwis HoundsTV. Dziennikarze wyróżnili rockowych artystów, którzy najlepiej... rozdają autografy.

 • Poprosił o autograf i....

  Wokalista i gitarzysta Dave Matthews w specyficzny sposób rozdaje autografy. Zobacz zabawne wideo!

Zdjęcia na temat: autografy
Wideo na temat: autografy
Dyskusje na temat: autografy