• Informacje na temat:

  avengers

Artykuły na temat: avengers
 • "Avengers": Sokole Oko bohaterem serialu

  Obok dominujących ostatnio informacji na temat opóźnień premier kolejnych seriali z uniwersum Marvela, pojawiają się też dobre wiadomości z tej wytwórni. Taką bez wątpienia jest wybór reżyserów, którzy zajmą się stworzeniem serialowej opowieści o członku drużyny Avengers - Sokolim Oku. W filmach serii "Avengers" w jego rolę wcielił się Jeremy Renner.

 • Widowiskowy serial od twórców "Avengers"

  Bracia Joe i Anthony Russo, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu finansowego dwóch ostatnich części serii "Avengers", teraz będą produkować dla Amazon Studios serial "Citadel". Choć nieznane są jeszcze dokładne szczegóły jego fabuły, wygląda na to, że można spodziewać się widowiska na dużą skalę. W obsadzie zobaczymy między innymi Richarda Maddena oraz Priyankę Choprę Jonas.

 • "Avengers" zatopili "Titanica"

  W majówkowy weekend film "Avengers: Koniec gry" zarobił 145 milionów dolarów w Stanach Zjednoczonych i kolejne 282 miliony w pozostałych krajach. Tym samym jego całkowity zysk wynosi nieco ponad 2,188 miliarda dolarów. To o milion więcej, niż miał na swoim koncie do niedawna drugi najbardziej kasowy film w historii kina - "Titanic" Jamesa Camerona.

 • Michalina Sosna: Chciałabym zagrać w filmie podobnym do "Avengers"

  ...rzadko powstają tego typu produkcje. Chciałabym zagrać w filmie podobnym do "Avengers". Powrót do przeszłości albo skok w przyszłość z pewnością byłyby ciekawymi doświadczeniami - tłumaczy...

 • Lesbijski romans w "Avengers"?

  ...@TessaThompson_x https://t.co/7358yhTQlA " additional="— Brie Larson (@brielarson)" date="18 marca 2019" user="brielarson" /> Ponieważ w "Kapitan Marvel" tytułowa bohaterka nie miała wątku romansowego, fani zaczęli szukać jej potencjalnego ukochanego wśród pozostałych herosów uniwersum. Po zwiastunie "Avengers: Koniec gry" wskazywano na Thora. Jednak coraz popularniejsza staje się para pani...

 • "Avengers: Endgame": Jest zwiastun!

  Marvel Studios udostępniło pierwszy zwiastun czwartej części "Avengers". Ujawniono także pełen tytuł filmu: "Avengers: Endgame".

 • "Avengers: Koniec gry": Miliard w weekend?

  ..."Avengers: Koniec gry", długo wyczekiwaną adaptację komiksów Marvela, można oglądać na cały świecie od środy. W zaledwie trzy dni produkcja zgromadziła rekordowe wpływy.

 • ​Maraton Avengers w Cinema City

  Od dawna wyczekiwana produkcja "Avengers: Koniec gry" na ekrany polskich kin trafi w czwartek, 25 kwietnia. Dzień wcześniej, 24 kwietnia, w sieci kina Cinema City będzie można wziąć udział w specjalnym maratonie Avengers.

 • "Avengers: Koniec gry" : Udało się

  Na początek krótko: Marvel znów to zrobił. "Avengers: Koniec gry" jest udanym podsumowaniem kinowego uniwersum opartego na komikach superbohaterskich Domu Pomysłów. Jeśli jesteście jego fanami - z seansu wyjdziecie zachwyceni. Jeśli podczas "Avengers: Wojny bez granic" czuliście się zagubieni z powodu natłoku postaci i wątków - po godzinie "Końca gry" rozboli was głowa.

 • ​"Avengers: Koniec gry": Epokowa superprodukcja

  Stężenie talentu na minutę filmu w superprodukcji "Avengers: Koniec gry" bije wszelkie możliwe rekordy. Plejada najlepszych hollywoodzkich aktorów opowiada o projekcie, który zmieni historię kina.

Zdjęcia na temat: avengers
Dyskusje na temat: avengers