• Informacje na temat:

  avril lavigne zdjęcia

Artykuły na temat: avril lavigne zdjęcia
 • ​Avril Lavigne: Internauci śmieją się z nagiego zdjęcia (piosenka "We Are Warriors")

  Wokalistka Avril Lavigne znalazła ciekawy sposób na to, by zachęcić fanów do słuchania nowego singla "We Are Warriors". Gdy tylko piosenka została opublikowana w mediach społecznościowych, Kanadyjka zmieniła swoje zdjęcie profilowe. Na nowym pozuje w "stroju Ewy", a "listkiem figowym" jest jej gitara. Nie to jednak przykuło uwagę internautów, którzy szydzą z grafika, będącego autorem tego...

 • Avril Lavigne nie żyje? Wokalistka w końcu skomentowała szaloną teorię spiskową

  Amerykańska wokalistka Avril Lavigne postanowiła odnieść się do krążącej od wielu lat teorii spiskowej na temat jej śmierci. Część internautów jest przekonana, że gwiazda zmarła wiele lat temu, a teraz zastępuje ją sobowtórka.

 • Avril Lavigne nie żyje i ma sobowtórkę? Wraca szalona teoria spiskowa

  W 2015 roku sieć obiegła teoria spiskowa, według której Avril Lavigne nie żyje od ponad 10 lat, a zastępuje ją sobowtórka. Dwa lata później historia ponownie zyskała na popularności, a wszystko przez jeden post na Twitterze.

 • Avril Lavigne ani myśli dorosnąć

  Avril Lavigne umieściła w sieci wideo do najnowszego singla "Here's To Never Growing Up". Teledysk powstał we współpracy z fanami, którzy nadesłali filmiki i zdjęcia.

 • Avril Lavigne nie żyje? Zastępuje ją sobowtór?

  Pewnie wielu z was słyszało o teorii mówiącej, że "Elvis żyje". Ostatnio w sieci pojawiły się podobne, choć odwrotne, podejrzenia dotyczące Avril Lavigne. Jej fani sądzą, że kanadyjska wokalistka umarła, a zastępuje ją jej sobowtór. Jak się okazało, ta historia ma dość zaskakujący finał.

 • Koncertowy świat Avril Lavigne

  Po sukcesie płyty "Let Go!" Avril Lavigne postanowiła wydać album koncertowy. Krążek będzie nosił tytuł "My World" i ukaże się 24 listopada. Dodatkową atrakcją dla fanów będzie towarzyszące mu DVD.

 • Avril Lavigne: Fani żartują z teorii spiskowej o jej śmierci

  Reaktywowana teoria spiskowa o tym, że Avil Lavigne nie żyje od ponad 10 lat i zastępuje ją sobowtórką, w 2017 ponownie podbiła sieć. Wraz z coraz większą popularnością internauci postanowili zażartować również z wokalistki.

 • Niebezpieczny fan Avril Lavigne

  Obsesyjny fan Avril Lavigne został oskarżony o śledzenie i podglądanie jej rodziców oraz złamanie zakazu kontaktowania się z piosenkarką. Cała sytuacja rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to 30-letni James Speedy po raz pierwszy wysłał list do kanadyjskiej gwiazdy. Próbował także skontaktować się z jej rodzicami, którzy jednak nie odpowiadali na jego listy.

 • Avril Lavigne i agenci FBI

  Pod koniec listopada w Nowym Meksyku rozpoczęły się zdjęcia do dramatu kryminalnego "The Flock", w którym główne role grają Richard Gere ("Pretty Woman") i Claire Danes ("Terminator 3: Bunt maszyn"). W obsadzie filmu znalazła się także debiutująca na dużym ekranie Avril Lavigne. 21-letnia wokalistka z Kanady traktuje ten występ jako sprawdzian swoich umiejętności aktorskich, który ma dać...

 • Żenujące zachowanie Avril Lavigne. Tak traktuje swoich fanów

  Kanadyjska gwiazda Avril Lavigne nie pozwoliła się dotykać brazylijskim fanom. Nie miała jednak oporów, by wyciągnąć od nich pieniądze.