• Informacje na temat:

  axl rose plotki

Artykuły na temat: axl rose plotki
 • Axl Rose w AC/DC: Oficjalne potwierdzenie!

  Coś, co jeszcze niedawno było nieprawdopodobną plotką, właśnie zostało oficjalnie potwierdzone - Axl Rose zastąpi w AC/DC mającego problemy zdrowotne wokalistę Briana Johnsona!

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  W czasach ubranych w krawaty grzecznych chłopców z gitarami rudowłosy Axl Rose pozostaje jednym z najsłynniejszych enfant terrible w historii rock'n'rolla.

 • Lana del Rey i Axl Rose: Co ich łączy?

  Wokalistka Lana del Rey dała kolejny powód do plotek, gdy paparazzi przyłapali ją wychodzącą z hotelu razem z Axlem Rose'em, frontmanem grupy Guns N'Roses.

 • Guns N' Roses: Kolejna porcja plotek

  Zanim będziemy mogli wziąć do rąk długo oczekiwany krążek zespołu Guns N' Roses "Chinese Democracy", przyjdzie nam się zapoznać jeszcze z wieloma plotka mi na temat tej słynnej formacji. Według jednej z najświeższych, z Gunsami nie gra już gitarzysta Buckethead.

 • Guns N'Roses w najsłynniejszym składzie?!

  Axl Rose, Slash, Duff i reszta Guns N'Roses znowu razem? Niewykluczone, że wkrótce to, co teraz wydaje się niemożliwe, stanie się prawdziwe. W internecie pojawiły się plotki z różnych źródeł, że Velvet Revolver (w którym obecnie grają byli muzycy Guns N'Roses, poza wokalistą Axlem) rozpadnie się, a Gunsi powrócą w najsłynniejszym składzie.

 • Prywatna wojna Guns N' Roses

  Wiecznie nadąsany Axl Rose, lider rockowej formacji Guns N' Roses, żąda przeprosin od organizatora festiwalu Reading, z powodu konieczności skrócenia ich występu.

 • To już niemal pewne. Guns N' Roses ze Slashem na Coachelli

  Plotki o powrocie legendarnego gitarzysty do zespołu Axla Rose’a potwierdził magazyn "Billboard". Na razie wiadomo o koncercie na festiwalu Coachella, jednak formacja planuje również trasę koncertową.

 • 5 powodów za reaktywacją Guns N’ Roses i 5 powodów za jej brakiem

  Plotki na temat powrotu Slasha do składu Gunsów narastają od kilku tygodni. Czy jest w ogóle szansa na powrót gitarzysty do składu i czy nie pokłóci się on ponownie z Axlem Rosem?

 • To już potwierdzone: Guns N' Roses wracają i zagrają na Coachelli!

  Legendarny zespół wraca w składzie ze Slashem i Duffem McKaganem. Grupa wystąpi na festiwalu Coachella w 2016 roku (zagra w obie soboty imprezy – 16 i 23 kwietnia). Na razie nie wiadomo, kto uzupełni skład Gunsów. Informacje organizatorów imprezy na swoim Twitterze potwierdził sam Axl oraz Slash.

 • Guns 'N Roses: Nie będzie trasy po Europie

  Przełożone na grudzień europejskie koncerty zespołu Guns 'N Roses nie odbędą się. Trasa słynnej formacji została odwołana o nie wiadomo na razie czy w ogóle dojdzie do skutku. Oficjalnych powodów nikt jeszcze nie podał w związku z czym media karmią się spekulacjami.