• Informacje na temat:

  b. j. novak aktor

Artykuły na temat: b. j. novak aktor
 • Kim Novak uhonorowana

  Kim Novak, gwiazda legendarnego filmu "Zawrót głowy" Alfreda Hitchcocka, otrzyma nagrodę imienia George'a Eastmana, pioniera fotografii i założyciela firmy Eastman Kodak. Wyróżnienie to przyznawane jest aktorom i reżyserom wnoszącym znaczny wkład w sztukę filmową. Wręczenie nagrody odbędzie się 1 listopada w Nowym Jorku.

 • Oscary 2014: Relacja z gali

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Uggie - gwiazdorski pies

  Uggie - terier Jacka Russela i partner Jeana Dujardina w obsypanym Oscarami filmie "Artysta" - jest pierwszym psem, który zostawił odciski swych łap w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood.

 • Na jego widok mdleją kobiety

  Nieczęsto zdarza się dzisiaj, żeby widzowie mdleli w kinie. A tak stało się podczas premiery "Wstydu" na festiwalu w Toronto. Pewna kobieta straciła przytomność na skutek zbyt silnych emocji, jakie wywoływała w niej obecność na ekranie... Michaela Fassbendera.

 • "Jest stylowy jak Pulp Fiction"

  Brad Pitt i Angelina Jolie wywołali niezłe zamieszanie na hollywoodzkiej premierze najnowszego filmu z udziałem gwiazdora, "Bękarty wojny".

 • Pokaz dokumentu o Vaclavie Havlu

  Pokaz filmu "Obywatel Havel podtacza" odbył się we wtorek, 13 grudnia, w Czeskim Centrum w Warszawie. Był to symboliczny wkład w obchody 30. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pokazowi towarzyszyła wystawa "Szlak do wolności" o Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej.

 • "Cztery lwy": Nie taki terrorysta straszny

  Czy w dzisiejszych czasach jest miejsce na żarty z terroryzmu? Jak w ogóle można z tego żartować? "Cztery lwy" Christophera Morrisa to dowód na to, że nie jest to trudne, a przykładów aż nadto można znaleźć w prawdziwych wydarzeniach.

 • "RoboCop" : Superglina powraca

  Od premiery kultowego "RoboCopa" w reżyserii Paula Verhoevena, który w Polsce był dystrybuowany jako "Superglina", minęło już 27 lat. Po drodze powstały dwa mało udane sequele, gry komputerowe i seriale, w których przede wszystkim chodziło o to, aby blaszany policjant, ostoja sprawiedliwości, pokonał w sobie maszynę i stał się bardziej ludzki.

Wideo na temat: b. j. novak aktor
 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.