• Informacje na temat:

  b. j. novak reżyser

Artykuły na temat: b. j. novak reżyser
 • Brad i Angelina: czule w Cannes

  ...obiadu i na przyjęciu po pokazie w Baoli Beach, gdzie oboje popijali drinki. Na after party obecni byli także: reżyser Quentin Tarantino, Mike Myers, B.J. Novak,i Diane Kruger i Joshua Jackson. Para(...)"Bękarty wojny" wyreżyserował Quentin Tarantino. Akcja filmu toczy się w czasie drugiej wojny światowej. Jest to historia grupy okrytych niesławą żołnierzy armii USA. Aby uniknąć postawienia przed...

 • Kim Novak uhonorowana

  Kim Novak, gwiazda legendarnego filmu "Zawrót głowy" Alfreda Hitchcocka, otrzyma nagrodę imienia George'a Eastmana, pioniera fotografii i założyciela firmy Eastman Kodak. Wyróżnienie to przyznawane jest aktorom i reżyserom wnoszącym znaczny wkład w sztukę filmową. Wręczenie nagrody odbędzie się 1 listopada w Nowym Jorku.

 • Zanussi nagrodzony w Rimini

  Wybitny polski twórca Krzysztof Zanussi otrzyma nagrodę na katolickim festiwalu w Rimini, we Włoszech, za osiągnięcia dla kultury katolickiej. W poniedziałek, 19 sierpnia, reżyser osobiście odbierze wyróżnienie podczas corocznego spotkania ludzi kultury z całego świata.

 • "Jest stylowy jak Pulp Fiction"

  Brad Pitt i Angelina Jolie wywołali niezłe zamieszanie na hollywoodzkiej premierze najnowszego filmu z udziałem gwiazdora, "Bękarty wojny".

 • Zobacz zwiastun "Smerfów"

  Smerfy na nowojorskim Times Square? W internecie pojawił się zwiastun zapowiadający kinową wersję kultowej animacji.

 • Pitt i Jolie: Czule w Cannes

  Pomimo plotek o kryzysie w związku najpiękniejszej pary świata - podczas premiery "Bękartów wojny" Brad Pitt i Angelina Jolie pojawiali się w środę na czerwonym dywanie razem, a czułościom między partnerami nie było końca także podczas wieczornego przyjęcia - poinformował portal purepeople.com.

 • Na jego widok mdleją kobiety

  Nieczęsto zdarza się dzisiaj, żeby widzowie mdleli w kinie. A tak stało się podczas premiery "Wstydu" na festiwalu w Toronto. Pewna kobieta straciła przytomność na skutek zbyt silnych emocji, jakie wywoływała w niej obecność na ekranie... Michaela Fassbendera.

 • Filmy wszech czasów: Zmiana lidera!

  Thriller Alfreda Hitchcocka "Zawrót głowy" ("Vertigo") z 1958 roku został wybrany najlepszą produkcją wszech czasów. Po raz pierwszy w historii pokonany został "Obywatel Kane" Orsona Wellesa. Listę przygotował i opublikował magazyn "Sight and Sound", wydawany przez Brytyjski Instytut Filmowy (BFI).

 • Brad Pitt zagra u Tarantino!

  Jest oficjalne potwierdzenie! Brad Pitt wystąpi w najnowszej produkcji Quentina Tarantino - wojennym filmie "Inglorious Bastards".

 • Obsada nowego filmu Tarantino

  Michael Fassbender (Stelios z filmu "300") dołącza do obsady nowego filmu Quentina Tarantino "Inglorious Bastards". Niemała to radość znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.