• Informacje na temat:

  b linda

Artykuły na temat: b linda
 • Aleksandra Linda została aktorką. Zagra u boku swojego ojca, Bogusława Lindy

  Ależ nowiny o pięknej córce Bogusława Lindy (67 l.) i Lidii Popiel (60 l.). Okazuje się, że Aleksandra Linda (27 l.) wybrała tę samą ścieżkę zawodową co jej ojciec. Została aktorką!

 • Bogusław Linda w "Hell's Kitchen"

  Już w najbliższy wtorek, 23 września, w programie "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" pojawi się sam Bogusław Linda. Wiemy, jakie będzie jego zadanie!

 • Bogusław Linda drży o córkę! Nie takiej przyszłości dla niej chciał

  Bogusław Linda ma jedną córkę z Lidią Popiel i dwóch synów z poprzedniego związku. Ola jest jego oczkiem w głowie, "córeczką tatusia" i nic w tym dziwnego, że chciał dla niej spokojnej i bezpiecznej przyszłości. Z tych planów niewiele wyszło i teraz aktor zamartwia się o Aleksandrę.

 • Bogusław Linda w nowym filmie Andrzeja Wajdy

  Bogusław Linda zagra w nowym filmie Andrzeja Wajdy. Film będzie opowiadał o życiu polskiego malarza Władysława Strzemińskiego. Początek zdjęć zaplanowano na wrzesień 2015 roku.

 • Szokujące szczegóły romansu Bogusława Lindy i Poli Raksy. Zdrady, kontrola, kłótnie!

  Bogusław Linda ( sprawdź! ), gdy przyjechał do Warszawy, miał 29 lat, kilka ról filmowych na koncie i nieszczególną sytuację osobistą.  W Toruniu zostawił partnerkę i niespełna roczne bliźniaki(...). Opiekuńcza Pola była mu matką, żoną i kochanką. Ale rozrywkowy charakter aktora dawał o sobie znać. Linda nie wypierał się, że zbytnia skłonność do płci pięknej komplikowała mu życie.  "Bo ja wtedy tylko...

 • Julia Kijowska: Bogusław Linda dał mi nieźle w kość

  - Rola Blanche w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" to ogromny krok w mojej aktorskiej karierze - uważa Julia Kijowska. Jej zdaniem Bogusław Linda, jako reżyser, potrafi dać aktorom w kość, ale jest też dla nich źródłem ogromnej inspiracji twórczej.

 • O tej znajomości Bogusława Lindy i znanej aktorki mało kto wiedział! Zauroczyła się nim, a on...

  Bogusław Linda (67 l.) długo nie wiedział, że wzdychała do niego koleżanka z łódzkiej filmówki.

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Bogusław Linda dumny z córki!

  Aleksandra (25 l.) zadebiutowała właśnie na dużym ekranie w filmie "Totem". Choć słynna rodzina nie pojawiła się na premierze, to z pewnością gwiazdor jest dumny ze swojego dziecka. - Cieszy się, że Ola polubiła aktorstwo. To budujące dla każdego rodzica, że dziecko chce kontynuować jego profesję - zdradziła tygodnikowi "Na żywo" znajoma rodziny. Wcześniej panna Linda, podobnie, jak jej...

 • Magdalena Cielecka w serialu HBO "Pakt"

  Magdalena Cielecka, Edward Linde Lubaszenko i Marcin Wojciechowski dołączyli do obsady nowego serialu HBO "Pakt". Głównego bohatera produkcji gra Marcin Dorociński. Premiera w HBO planowana jest na jesień tego roku.

Zdjęcia na temat: b linda
 • Bogusław Linda i Magda Gessler
Wideo na temat: b linda