• Informacje na temat:

  babiarz

Artykuły na temat: babiarz
 • Przemysław Babiarz: Cuda zdarzają się u nas od pokoleń

  ...- O Panu Bogu mówię z większym zaangażowaniem niż o sporcie. Dzieje się to z prostej przyczyny: Stwórca jest dla mnie ważniejszy - zapewnia Przemysław Babiarz (55 l.). Wiarę w jego rodzinie(...) pytań. - Objaśniał mi wszystko, co jest związane z mszą świętą, z sakramentami, spowiedzią, różańcem - wylicza Babiarz. Razem śpiewali w kościelnym chórze, starał się go we wszystkim naśladować...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Przemysław Babiarz wcale nie chciał pozować z Kurskim?

  Zdjęcia, na których nowo wybrany prezes TVP pozuje z Anną Popek, Danutą Holecką i Przemysławem Babiarzem wywołały w mediach ogromne zamieszanie. Internauci nie szczędzili "aniołkom Kurskiego" słów(...). "Strategia informacyjna naszej firmy dopiero się tworzy" - oznajmiła lakonicznie Popek w rozmowie z "Newsweekiem". "Nic nie będę mówił. Nic" - rzuca wyraźnie zdenerwowany Babiarz. Także Danuta Holecka nabrała...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Anna Popek zostanie szefową TVP Polonia? Jacek Kurski chyba ją polubił

  ...tuż po swojej nominacji na nowe stanowisko. Wśród dziennikarzy, którzy chętnie pozowali z Kurskim, znalazł się m.in. Przemysław Babiarz, Danuta Holecka oraz wspomniana już Anna Popek. Ta ostatnia...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • "Zbrodnia": Wojciech Zieliński wraca do akcji

  ...poważnie, dlatego jeśli kreuję policjanta, to zależy mi na tym, żeby za każdym razem była to inna postać. Tak się składa, że Kielak w przeciwieństwie do Nowińskiego to typowy babiarz. Nie było mi łatwo go...

 • Wojciech Wysocki: Gdybym zdjął spodnie...

  - Najczęściej jest tak, że mediów nie interesuje moje rozprawianie o moralności. Natomiast co innego stałoby się, gdybym zdjął spodnie i paradował w gaciach po mieście. Skandal gotowy i wtedy wszyscy by chętnie o mnie mówili i pisali. A tak? Kogo ma interesować to, co ja myślę? - Wojciech Wysocki dał się mimo to namówić na rozmowę o małżeńskiej wierności.

 • Serialowcy przystąpili do Wielkiej Matury Polaków

  ..." został Wawrzyniec Konarski. Na podium stanęli także Przemysław Babiarz i Rafał Brzozowski.

 • Babiarz: Telekamera jest króliczkiem

  - Telekamera jest dla mnie króliczkiem, którego nigdy nie złapałem i być może nigdy nie złapię, ale którego trzeba gonić. A skoro trzeba gonić, to trzeba stanąć w szranki - twierdzi Przemysław Babiarz, nominowany do Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "komentator sportowy".

Zdjęcia na temat: babiarz
Wideo na temat: babiarz
 • Telekamery 2013 rozdane

  Piotr Adamczyk, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ziemiec, Przemysław Babiarz, Agnieszka Cegielska, TVN24, AXN i serial "Czas honoru" to niektórzy laureaci Telekamer „Tele Tygodnia” 2013. Złote Telekamery odebrali: TVN24, Piotr Adamczyk, Disney Channel oraz program „Jaka to melodia?”.

Dyskusje na temat: babiarz