• Informacje na temat:

  babiloński

Artykuły na temat: babiloński
 • Kochanka "Diablo" Włodarczyka chce 2 tys. zł alimentów! "Czemu jego żona nie pójdzie do pracy?"

  Magdalena Radomska (25 l.) chce, by Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (35 l.) płacił na nieślubną córkę dwa tysiące złotych. Co więcej, sugeruje żonie boksera, Małgorzacie "Diablo" Babilońskiej, by w końcu poszła do pracy!

 • Czy Dracula był pierwszy?

  Uwielbiamy je od dawna. Co? Oczywiście historie o wampirach! Mało kto z nas wie jednak, skąd się właściwie wzięli ich bohaterowie. Czy myślicie, że Dracula był pierwszy?

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wystawia nerwy żony na próbę?

  ...zdjęć". Jak dowiedział się tygodnik, spotkania ekskochanków są podobno solą w oku żony boksera - Małgorzaty Babilońskiej, która jest o męża bardzo zazdrosna. Temu nie trudno się dziwić, w końcu jej...

 • Babilońskie plagi Iced Earth

  Najprawdopodobniej już w czerwcu Amerykanie z Iced Earth rozpoczną nagrania nowej płyty "Plagues Of Babylon".

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk szykuje się do rozwodu

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (36 l.) spakował walizki i wyniósł się z domu.

 • "Nabucco" Verdiego w Multikinie

  Oto wyjątkowe wydarzenie dla miłośników opery! Już w najbliższy wtorek, 18 czerwca, w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli zobaczyć jedną z najsłynniejszych oper świata, "Nabucco" Giuseppe Verdiego.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma już nową partnerkę?!

  Małżeństwo boksera, występującego na ringu pod pseudonimem Diablo, istnieje już tylko na papierze. Pięściarz dwa miesiące temu wyprowadził się od żony Małgorzaty Babilońskiej-Włodarczyk. Nie zdołali ocalić swego związku. Nie jest tajemnicą, że sportowiec, już będąc w związku małżeńskim, miał słabość do innych kobiet. Z jednego romansu ma trzyletnią córkę Zuzię, na którą musi płacić wysokie...

 • Dubska: Energia prosto z serca

  Poznaliśmy szczegóły nowej płyty regga'eowej grupy Dubska. "Loko-Loko" do sprzedaży trafi w najbliższą środę, 14 lipca.

 • "Diablo" Włodarczyk pogodził się z kochanką! "Poczułam się taka ważna dla niego jak kiedyś"

  Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (35 l.) kilka dni temu cudem uniknął śmierci. W obliczu tragicznych wydarzeń pięściarz pogodził się z matką swojego nieślubnego dziecka.

 • Hugh Jackman królem perskim?

  Hugh Jackman ( "X-MEN 2" ) jest najpoważniejszym kandydatem do roli Cyrusa II Perskiego w wielkim eposie historycznym. Film, o którego realizacji poinformowano podczas festiwalu w Cannes, byłby najdroższym brytyjskim projektem wszech czasów. Mówi się również, że zagrać w nim mogą Angelina Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider 2" ) i Sean Connery ( "Liga niezwykłych dżentelmenów" ).

Zdjęcia na temat: babiloński
Wideo na temat: babiloński
 • Krzysztof Włodarczyk z byłą żoną na kanapie "DDTVN". Opowiedzieli o... przyjacielskim rozwodzie

  Trenerka fintessu Małgorzata Babilońska oraz pięściarz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o rozwodzie w przyjaznej atmosferze. – Naszym priorytetem w życiu jest to, żeby wychować syna w zgodzie z zasadami, z szacunkiem – powiedziała Babilońska. Jak przygotowali syna do swojego rozstania? – W taki bardzo delikatny i powolny sposób – wyjaśniła. (Dzień dobry TVN/x-news)