• Informacje na temat:

  baby shower

Artykuły na temat: baby shower
 • W piątej serii serialu znowu spotykamy się z bohaterami znanymi z poprzednich sezonów. Przyglądamy się codzienności pracowników firmy Dunder Mifflin, zajmującej...

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Jan Dąbrowski zdradził, co dostali z Sylwią podczas baby shower!

  Jan Dąbrowski (23 l.) i Sylwia Przybysz (21 l.) w niedzielę zorganizowali ostatnią imprezę przed narodzinami dziecka, czyli baby shower. Na uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół i rodzinę. Młody YouTuber podczas rozmowy z nami zdradził, jak się bawili i jakie prezenty dostali.

 • Ciężarna Shakira apeluje

  Oczekujący pierwszego dziecka Shakira i piłkarz Gerard Pique zaapelowali do swoich fanów o przekazywanie datków w związku z baby shower (popularne w anglosaskiej kulturze przyjęcie na cześć nienarodzonego dziecka) na rzecz UNICEF, ONZ-etowskiej organizacji zajmującej się pomocą dzieciom.

 • "M jak miłość": Baby shower Kingi

  ...ciekawie - mówił wówczas poruszony Marcin Mroczek w wywiadzie dla serwisu Party.pl. Tymczasem przyjaciółki Zduńskiej postanowiły zrobić jej niespodziankę i urządzić w Bistro baby shower! Pomysł...

 • Dziecko gwiazdy "Chirurgów"

  W październiku na świat przyjdzie pierwsze dziecko aktorki Ellen Pompeo ("Chirurdzy") i producenta muzycznego Chrisa Ivery'ego. Podobno ma to być dziewczynka.

 • Joanna Krupa wydała fortunę na baby shower! "Robiła je firma, która współpracuje z Kardashiankami"

  Joanna Krupa (40 l.) niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Baby shower zorganizowała w iście hollywoodzkim stylu...

 • Jennifer Hudson jest w ciąży?

  Jennifer Hudson jest najprawdopodobniej w ciąży, gdyż w weekend w Chicago zorganizowano dla niej tradycyjne przyjęcie poprzedzające narodziny dziecka - donosi gazeta "Chicago Tribune".

 • "Klan": Nieproszeni goście na baby shower Agi i Oli

  Janusz (Michał Lesień-Głowacki) i Rafał (Marcin Kwaśny) będą niepocieszeni, gdy dowiedzą się, że baby shower ich żon przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet. Postanowią za wszelką cenę wkręcić się na imprezę...

 • Tobey Maguire został tatą

  Gwiazdor "Spider-Mana" Tobey Maguire (31 l.) razem ze swoją narzeczoną - projektantką biżuterii Jennifer Meyer (29 l.) po raz pierwszy zostali rodzicami. Rzecznik aktora potwierdził, że córka pary przyszła na świat 10 listopada.

Wideo na temat: baby shower
 • Jan Dąbrowski zdradził, co dostali z Sylwią podczas baby shower!

  Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz w niedziele zorganizowali ostatnią imprezę przed narodzinami dziecka, czyli baby shower. Na uroczystość zaprosili najbliższych przyjaciół i rodzinę. Młody YouTuber podczas rozmowy z nami zdradził, jak się bawili i jakie prezenty dostali.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • „M jak miłość”: Baby shower dla Natalki!

  Natalka ma fatalny humor, ale jej siostra wpadła na wspaniały pomysł – przy okazji urodzin Anny zorganizuje młodej mamie prawdziwy baby shower, czyli przyjęcie z prezentami dla nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Ponieważ jest to wydarzenie tylko dla kobiet, serialowi mężczyźni muszą zorganizować sobie alternatywną imprezę.

 • Baby Love

  Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną? Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe'a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni? "Baby love" to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają...

Dyskusje na temat: baby shower