• Informacje na temat:

  baby spice

Artykuły na temat: baby spice
 • Spice Girls triumfują w Vancouver

  Po prawie 10 latach stanęły znowu na scenie: na pierwszym koncercie światowego tournee w kanadyjskim Vancouver pięć brytyjskich piosenkarek rozgrzało publiczność świetnym show i najbardziej ulubionymi przebojami Spice Girls.

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Emma Bunton mamą

  ...31-letnia Baby Spice urodziła synka w piątek 10. sierpnia o godzinie 11:12 czasu londyńskiego. Ojcem dziecka jest wieloletni partner Emmy, angielski piosenkarz Jade Jones.

 • "Baby Spice" będzie miała "baby"

  Emma Bunton, popularna "Baby Spice" z brytyjskiego zespołu Spice Girls, spodziewa się dziecka.

 • Mel C. spodziewa się dziecka

  Eks-Spice Girl Melanie C. ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka i tym samym potwierdziła plotki , które krążyły już od zeszłego tygodnia.

 • Baby Spice w Bollywood

  Emma Bunton, znana jako Baby Spice, zamierza rozpocząć karierę filmową. Była wokalistka grupy Spice Girls postanowiła obrać kierunek na Bollywood, słynną indyjską "Fabrykę Snów".

 • Baby Spice palaczką

  Emma Bunton, znana także jako Baby Spice z grupy Spice Girls, została przyuważona na paleniu papierosa, mimo że wcześniej publicznie obiecała, że już nigdy tego nie zrobi.

 • Hałaśliwa Baby Spice

  Emma Bunton, była wokalistka popularnej angielskiej grupy Spice Girls, może zostać usunięta ze swego ekskluzywnego mieszkania w północnym Londynie. Słodka Baby Spice okazuje się być wyjątkowo uciążliwą sąsiadką, zakłócającą całonocnymi balangami spokój mieszkających po sąsiedzku porządnych obywateli.

 • Baby Spice w reklamie

  Mimo że solowe kariery byłych członkiń Spice Girls nie rozwijają się oszałamiająco, wokalistki nie narzekają na brak kontraktów reklamowych. Po Victorii Beckam również Emma Bunton otrzymała propozycję reklamowania wyrobów branży odzieżowej. Baby Spice pojawi się na plakatach zachęcających do kupna artykułów w znanej sieci sklepów "Marks & Spencer".

 • Ślub "Baby Spice"?

  24-letnia Emma Bunton, fanom grupy Spice Girls znana jako "Baby Spice", zamierza poślubić swojego narzeczonego, piosenkarza Jade'a Jonesa. Nie wiadomo na razie gdzie i kiedy ceremonia się odbędzie. Emma będzie trzecią członkinią Spice Girls, która zazna uroków małżeństwa - po Victorii Adams (obecnie Beckham) i Melanie Bromley.

Zdjęcia na temat: baby spice
Wideo na temat: baby spice
 • Baby Spice po imprezie

  Emma Bunton wychodzi w nocy 19 lutego z nowojorskiego klubu.

 • Baby są jakieś inne

  Reżyser Marek Koterski, twórca filmów "Dzień świra" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", powraca do zapalnego tematu relacji damsko-męskich. "Baby są jakieś inne" to najnowsza rozprawa arcymistrza słownego humoru ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn oraz chwytliwym, acz coraz bardziej mylnym przekonaniem, kto z nas jest z Wenus, a kto wziął się z Marsa. "To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać,...

 • Emma Bunton z rodziną

  Baby Spice wraz z chłopakiem Jade'em Jonesem i ich synkiem Beau na londyńskim lotnisku Heathrow.

 • Baby Love

  Są perfekcyjną parą. Prawie perfekcyjną? Emmanuel chce mieć dziecko, Philippe nie chce. Pewnego dnia Emmanuel postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ryzykując utratę Philippe'a. Ale jak zrobić dziecko, kiedy rodzicami mają być dwaj mężczyźni? "Baby love" to czarująca komedia romantyczna. Emmanuel jest pediatrą. Bardzo kocha dzieci i pragnie zostać ojcem. Problem w tym, że jego partner Philippe zupełnie inaczej wyobraża sobie wspólne życie. Nie mogąc dojść do porozumienia, mężczyźni rozstają...