• Informacje na temat:

  bachleda curus chrzest

Artykuły na temat: bachleda curus chrzest
 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  Jak wiadomo, góralska rodzina Alicji nie jest zbytnio zadowolona z faktu, że ich krewna związała się z hollywoodzkim playboyem, lekkoduchem o mrocznej przeszłości. W sylwestra doszło podobno do kłótni między Bachledami i Farrellem, w wyniku której aktor wcześniej niż było w planach opuścił Polskę. Magazyn "Rewia" dotarł do krewnego Alicji, który zgodził się wypowiedzieć na temat jej partnera...

 • Farrell i Bachleda-Curuś: Co dalej?

  A jednak hollywoodzki gwiazdor ma poważne zamiary wobec pięknej Polki. Colin Farrell zabrał Alicję Bachledę-Curuś na ceremonię wręczenia Złotych Globów, a ta pokazała, że nie jest szarą myszką!

 • Brat Bachledy-Curuś: Alicja jest w ciąży

  Tadeusz Bachleda-Curuś (32 l.) udzielił wywiadu, w którym zdradził kilka szczegółów dotyczących błogosławionego stanu jego sławnej siostry. Mężczyzna potwierdził, że Ala spodziewa się dziecka, nie(...) dla Bachledy-Curuś? Bachleda-Curuś w ciąży z Farrellem?

 • Gdynia dla debiutantów?

  24 maja, w nowym terminie, rozpocznie się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Głos będzie należał do młodych filmowców - ocenili dyrektorzy festiwalu, zapowiadając bardzo ciekawe filmowe debiuty i "fantastyczną falę kobiet-reżyserek".

 • Colin Farrell spotkał się z rodzicami Alicji

  Co były partner Bachledy-Curuś robił w Polsce?

 • 21 filmów w konkursie w Gdyni

  21 tytułów - w tym nowe filmy Doroty Kędzierzawskiej, Janusza Majewskiego i Jana Jakuba Kolskiego - będzie walczyć w Konkursie Głównym tegorocznego 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który potrwa od 24 do 29 maja.

 • Alicja i Colin ochrzcili syna w Krakowie

  We wtorek, 29 grudnia, kościół pw. Najświętszej Maryi Panny na godzinę zamienił się w twierdzę. W otoczeniu tłumu ochroniarzy wkroczyli do niego Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell, by ochrzcić swojego synka Henry'ego Tadeusza .

 • To była bardzo słaba Gdynia

  Werdykt jury w Gdyni "idealnie odpowiada miernej temperaturze tegorocznego festiwalu" - uważa Łukasz Maciejewski, współpracujący z magazynem "Film". Krytyk powiedział, że gdyby to on miał decydować, nagrodziłby całkiem inne filmy.

 • Colin Farrell chce kupić ziemię w Zakopanem

  Irlandzki aktor i partner Alicji Bachledy-Curuś, Colin Farrell , jest zauroczony polskimi górami. Podczas swojej ostatniej wizyty z Polsce podjął decyzję o kupnie ziemi w stolicy Tatr.

 • Pierwsza taka Gdynia

  "Po raz pierwszy..." to zwrot, który zdominował tegoroczny, jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, przez związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, wszystko tym razem będzie nowe.

Wideo na temat: bachleda curus chrzest
 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...