• Informacje na temat:

  bachleda festiwal w gdyni

Artykuły na temat: bachleda festiwal w gdyni
 • Polski aktor nieźle zakpił z Alicji Bachledy-Curuś! Dziś żałuje!

  Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) do dzisiaj ma mu to za złe?

 • Rusza festiwal w Gdyni

  W poniedziałek, 10 września, rozpoczyna się XXVI Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku zaprezentowana zostanie rekordowa liczba filmów - w sumie 31, w tym aż 12 debiutów. W programie festiwalu znajdą się filmy dobrze już znane polskiej publiczności, premiery oraz pokaz specjalny nowego filmu Jerzego Kawalerowicza "Quo Vadis" . Jak co roku, na festiwalu pojawią się największe gwiazdy

 • Alicja Bachleda-Curuś w Gdyni

  Alicja Bachleda-Curuś zasiadła w jury 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka w poniedziałek, 24 maja, pojawiła się w gdyńskim Teatrze Muzycznym na uroczystym otwarciu najważniejszej filmowej imprezy w kraju.

 • Gdynia: Kto największą gwiazdą festiwalu?

  Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra i Katarzyna Figura - medialnie to oni są najważniejszymi postaciami festiwalu w Gdyni. A kto najbardziej zaistniał na imprezie filmowo?

 • Alicja Bachleda-Curuś w maju przyleci do Polski

  Alicja Bachleda-Curuś znajdzie się wśród jurorów konkursu głównego na tegorocznej, 35. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, która potrwa od 24 do 29 maja.

 • Polonica na festiwalu w Gdyni

  Jak co roku, podczas festiwalu polskich filmów fabularnych w Gdyni zostaną zaprezentowane produkcje zagraniczne z udziałem polskich twórców.

 • Alicja przyleci do Polski z synem

  Alicja Bachleda-Curuś już za kilka dni przyleci do Polski w towarzystwie swojego synka Henry'ego Tadeusza. Niestety, w Gdyni nie pojawi się jej partner, irlandzki gwiazdor Colin Farrell.

 • Gdynia w deszczu. Flesze na Bachledę

  Rozpoczęło się największe święto polskiego filmu - 35. Polski Festiwal Filmów Fabularnych. Przez najbliższy tydzień 21 filmów walczyć będzie o "Złote Lwy". Z tej okazji do Gdyni zjechali aktorzy, twórcy filmowi, dziennikarze i miłośnicy dobrego kina. I choć przywitały ich ciemne chmury i deszcz, wyjątkowej atmosfery tego święta nie sposób było nie poczuć.

 • Najbardziej filmowe miasto Polski

  Zającówna. Film zdobył sześć nagród na międzynarodowych festiwalach, m.in. w Karlovych Varach, Marsylii i Manili oraz nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w kategorii najlepszy(...) przewożącą rzekomo zużyte banknoty. Główne role w filmie zagrali Janusz Józefowicz, Anna Wojton, Gustaw Lutkiewicz, Krzysztof Kowalewski. Komedię nagrodzono na Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni...

 • Gdynia dla debiutantów?

  24 maja, w nowym terminie, rozpocznie się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Głos będzie należał do młodych filmowców - ocenili dyrektorzy festiwalu, zapowiadając bardzo ciekawe filmowe debiuty i "fantastyczną falę kobiet-reżyserek".