• Informacje na temat:

  back

Artykuły na temat: back
 • "The Beatles: Get Back". Kiedy premiera filmu o The Beatles?

  ..."The Beatles: Get Back" to dokument opisujący historię czwórki muzyków z Liverpoolu. Już niedługo pojawi się w kinach.

 • Lindsay Lohan wraca do muzyki. Posłuchaj "Back To Me"

  Po ponad 10 latach aktorka i piosenkarka Lindasy Lohan opublikowała nowy utwór. W serwisach cyfrowych można posłuchać najnowszego singla zatytułowanego "Back To Me".

 • "The Way Back": W filmie wiele nawiązań do historii Bena Afflecka

  W Los Angeles odbyła się premiera filmu "The Way Back". Ben Affleck gra w nim byłego gwiazdora koszykówki, mężczyznę po przejściach.

 • Odtwórca roli Terminatora zaleca maseczki z hasłem "We’ll be back"

  ...maseczki z hasłem: "Hasta la vista corona". Gra słów uzasadniona, bo i napis, który obecnie zdobi charytatywną maseczkę, odnosi się do: "I’ll be back" (Wrócę). Czyli kultowej kwestii, którą wypowiedział cyborg, grany przez Arnolda w pierwszym "Terminatorze" (ponad ćwierć wieku temu). Maseczka "We’ll be back" kosztuje blisko 16 dolarów, ale wygląda na wartą swojej ceny. Wykonano ją z miękkiej...

 • "The Beatles: Get Back": Nowy dokument Petera Jacksona

  ...przez Michaela Lindsaya-Hogga. Zostało jednak wiele godzin nagrań audio i wideo. Zostały one zremasterowane i będą wykorzystane w filmie Jacksona, który ma nosić tytuł "The Beatles: Get Back". To(...) wyglądały sesje nagraniowe Beatlesów. Nasza przyjaźń i miłość, jakie biją z tego filmu, przypomniała mi, jak piękne to były czasy" - powiedział McCartney. Amerykańska premiera "The Beatles: Get Back...

 • Film "The Way Back" z Benem Affleckiem będzie dostępny w internecie

  Do coraz większej liczby filmów, które wcześniej niż pierwotnie zakładano będzie można obejrzeć w internecie, dołączy niedługo jeszcze jeden tytuł. To dramat sportowy „The Way Back” z Benem Affleckiem w roli głównej.

 • Cattle Decapitation w czasach zarazy: Zobacz teledysk "Bring Back The Plague"

  Utwór "Bring Back The Plague" pochodzi z wydanego pod koniec 2019 roku albumu "Death Atlas". "W świetle odwołania nam, dziś ironicznie brzmiącej, 'Europandemic Tour', oraz zaleceń pozostawania w odosobnieniu, nie mamy zbyt wiele do roboty. Postanowiliśmy więc odnieść się do oczywistego problemu w formie teledysku do 'Bring Back The Plague', i nagrać go na telefonach" - napisał Travis Ryan...

 • Viki Gabor w przeboju Amy Winehouse. Posłuchaj "Back to Black"

  Po wywiadzie w RMF FM Viki Gabor wykonała "Back to Black" z repertuaru Amy Winehouse . Internauci są pod wrażeniem talentu i warsztatu wokalnego 12-latki. "Nie mogę uwierzyć, że ma tylko 12 lat! Co za głos, co za czyste nuty! Wielkie wow! Brawo dziewczyno!", "Takich riffów pewnie jej zazdrości niejedna wokalistka", "Że co?! Co za cudny głos", "Wspaniałe wykonanie. Głos, emocjonalność...

 • Kat: Nowa płyta "Without Looking Back"

  ...14 czerwca do sprzedaży trafi zapowiadana już przez nas nowa płyta katowickiej grupy Kat. Na albumie "Without Looking Back" wokalistą jest Jakub Węgiel, który dołączył do legendy polskiego metalu w 2018 r.

 • Come back Masta

  Po blisko trzyletniej przerwie Masta Ace wraca z nowym materiałem. Poprzednia płyta rapera nie spotkała się ze zbyt przychylnym odbiorem. Teraz Masta liczy na lepsze wejście.

Zdjęcia na temat: back
Dyskusje na temat: back