• Informacje na temat:

  bajki do słuchania

Artykuły na temat: bajki do słuchania
 • Lubisz słuchać kołysanek?

  ...się pięć bajek napisanych przez Aidę i przeczytanych przez Marcina Bosaka - aktora znanego m.in. z serial u "M jak miłość". Dodatkowo bajki te zostały wydane w formie ilustrowanej książeczki na(...)" Bajki: 12. "Pan Czajnik" 13. "Pan Ślimaczek" 14. "Pani Mucha" 15. "Pan Hipopotam" 16. "Parapetówka".

 • Recenzja SALK "Matronika": Ubierz sweter i słuchaj

  Zespół SALK nie stara się nawet uciekać od muzycznego schematu, z którego znani są twórcy zrzeszeni w labelu Nextpop. Na szczęście oznacza to również utrzymanie poziomu charakteryzującego pozostałe dzieła wychodzące z tego wydawnictwa.

 • Paranienormalni: Każdy z nas jest z innej bajki

  ...fryzura. Chcesz go doprowadzić do wrzenia, zniszcz mu misterną czuprynę. Setki kilometrów, kilkanaście występów miesięcznie. Jak wytrzymujecie ze sobą? Robert Motyka: - Każdy z nas jest z innej bajki...

 • Recenzja Rudimental ‎"Toast To Our Differences": Muzyka na vloga

  Najbardziej przyjazny przeciętnemu Kowalskiemu drum and bassowy zespół po prawie czterech latach przerwy wraca z nową płytą. Teoretycznie z najbardziej ambitnym dziełem, więc już na samym początku niektóre zapowiedzi warto włożyć między bajki.

 • Poczytaj mi, Harry Potterze!

  ...ożywiają akcję efektami dźwiękowymi. Aż 82 procent wszystkich badanych dzieci powiedziało, że czytanie bajek sprawia, że śpią lepiej. Jeśli nie ma rodziców, bajki mogą czytać gwiazdy filmowe - wynika...

 • Anna Cieślak: Czytać, czytać i jeszcze raz czytać

  Anna Cieślak podkreśla, że słowo pisane ma dla niej ogromną wartość, dlatego w wolnej chwil zawsze sięga po książkę. Czas przeznaczony na czytanie nigdy nie jest dla niej stracony. W domowej biblioteczce aktorki jest miejsce zarówno na arcydzieła literatury światowej - Szekspira, Czechowa, Dostojewskiego, jak i na bajki Marii Konopnickiej oraz nowości wydawnicze debiutujących autorów.

 • Audiobooki Magdaleny Różczki

  Z okazji Światowego Dnia Książki (23 kwietnia) Magda Różczka wsparła akcję słuchania audiobooków w warszawskich autobusach. Aktorka ma na swoim koncie nagrywanie audiobooków i uważa to za jedno z najtrudniejszych zadań, przed jakim stanęła.

 • Zagrał Polańskiego u Tarantino. Rafał Zawierucha: "Miałem ciarki"

  ..."To jest jak z bajki. Dla mnie to jest największa rzecz. Liczę na to, że będą jeszcze większe, albo tak cudowne i równe temu, co mnie spotkało" - mówi w RMF FM Rafał Zawierucha - aktor, który zagrał Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

 • "Co się odwlecze to nie uciecze"

  Zespół Śfider Anyy tworzy sześciu muzyków, o których można powiedzieć, że “każdy jest z innej bajki”. Każdy z nich słucha czego innego i interesuje się czym innym, w wyniku czego powstaje wybuchowa mieszanka, którą określają jako Hard-core-funky-hop. Po pięciu latach starań zespołowi udało się w końcu podpisać kontrakt płytowy, którego efektem jest debiutancki album zatytułowany „Śfidromania...

 • OFF Festival 2019. Relacja z pierwszego dnia. Dokąd zmierzamy?

  Kolejna edycja Off Festivalu otwarta. Tegoroczny line-up zaliczał się do naprawdę mocnych i ciekawych, zainteresować mógł nawet festiwalowych sceptyków i malkontentów. Zdanie to podzielali zarówno wieloletni bywalcy jak i osoby, które po raz pierwszy przybyły do Katowic dla konkretnych nazwisk czy bandów. Spośród bogatego programu pierwszego dnia, nie zawiedli artyści, z których występem wiązano spore oczekiwania m.n. Jarvis Cocker, ale nie zabrakło też niespodzianek. Dzień ten należał do...