• Informacje na temat:

  bal dziennikarz

Artykuły na temat: bal dziennikarz
 • Charytatywny Bal Dziennikarza

  Na XIII Charytatywnym Balu Dziennikarza padł rekord frekwencji. Na sobotniej gali (5 lutego) w auli Politechniki Warszawskiej bawiło ponad 1200 osób. Dopisali politycy z pierwszych stron gazet, ministrowie, parlamentarzyści, aktorzy, piosenkarze oraz gwiazdy show-biznesu. Galę prowadzili Agata Młynarska i Wojciech Jagielski.

 • Kolejny skandaliczny wywiad dziennikarza "Vivy!"

  Dzień po aferze wywołanej publikacją wywiadu, jaki dziennikarz Roman Praszyński przeprowadził z odtwórczynią głównej roli w filmie "365 dni", aktorką Anną Maria Sieklucką, pisarka Joanna Jędrusik poskarżyła się na kolejny incydent z dziennikarzem magazynu "Viva!".

 • Artyści i dziennikarze protestują w sprawie Trójki. "Symbol dewastacyjnej polityki"

  Po zdjęciu z anteny piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" polscy artyści i dziennikarze zaczęli protestować. Swoje oświadczenie wydali m.in. Dawid Podsiadło, Katarzyna Nosowska i Piotr Stelmach.

 • Marcin Prokop: Czy dzisiejsi dziennikarze to pajace?

  Wywiad to wymiana intelektualnych fluidów - uważa Marcin Prokop. Prezenter twierdzi, że stara się nie peszyć swoich rozmówców, sam też rzadko bywa speszony pytaniami dziennikarzy. Zdarza mu się natomiast otrzymywać dziwne pytania - podczas Balu Dziennikarzy został zapytany o to, czy dzisiejsi dziennikarze to pajace.

 • "Obywatel Jones": Cała prawda o słynnym dziennikarzu

  Dziennikarz oddany prawdzie. Kim naprawdę był Gareth Jones, człowiek, który opowiedział o Wielkim Głodzie? Nagrodzony Złotymi Lwami "Obywatel Jones" Agnieszki Holland w kinach od 25 października.

 • ..."Nie przygotowałem się" - przyznał dziennikarzom we Wrocławiu Joe Cocker, odpowiadając na pytanie, co wie o Polsce. Nasz kraj kojarzy mu się tylko z II wojną światową. Cocker przyjechał do Wrocławia w nocy z czwartku na piątek.

 • Maciej Woroch: Dziennikarz "wyjazdowy"

  ..., a nie paraliżował. Czasem nam, tu na miejscu, wydaje się, że dziennikarze mają wydzielone jakieś specjalne, bezpieczne miejsce... - Coś takiego nie istnieje! Jesteśmy skazani na siebie. Nasza siła tym, że większość "wyjazdowych dziennikarzy" ma doświadczenie i że znamy się i wspieramy. W Libii wiadomo było, że po dotarciu do Trypolisu trzeba jechać do jednego z hoteli, bo tam miała być większość...

 • Tak się bawią dziennikarze!

  Monika Olejnik, Kinga Rusin, Tomasz Kammel i Hubert Urbański byli wśród gości XI Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który odbył się w sobotę, 21 lutego, w Auli Politechniki Warszawskiej.

 • Nie żyje dziennikarz muzyczny Robert Sankowski. Miał 48 lat

  W poniedziałek, 7 sierpnia, w wieku 48 lat zmarł Robert Sankowski. Dziennikarz muzyczny "Gazety Wyborczej" przegrał walkę z nowotworem.

 • Pogrzeb Kory. Tłumy pożegnały wokalistkę. Wśród nich politycy, muzycy i dziennikarze

  ..., prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz , filozofka prof. Magdalena Środa, historyk sztuki, b. dyrektor Galerii Zachęty w Warszawie Anda Rottenberg, Ryszard Kalisz, dziennikarze muzyczni(...) i dziennikarz Kuba Wojewódzki , wieloletni lider Myslovitz Artur Rojek , piosenkarz Stan Borys i  dyrektor programowy telewizji Polsat Nina Terentiew . Mowy pogrzebowe wygłosili: Wojciech Mann , Kamil...

Zdjęcia na temat: bal dziennikarz
Wideo na temat: bal dziennikarz
 • Michał Figurski: Nie jestem bohaterem

  Michał Figurski wraca do sprawności po przebytym wylewie. Twierdzi, że za jego determinacją kryje się przede wszystkim strach. Dziennikarz boi się, że jeśli nie będzie dbał o siebie, nigdy nie odzyska zdrowia.

 • Michał Piróg szczerze o "Azja Express". Ujawnia kulisy

  . „Infekcji, chorób to się nie boję. Nie należy się bać rzeczy, na które nie masz wpływu” – wyjaśniał dziennikarzowi. Coś innego spędzało mu sen z powiek. „Taką zmorą dla mnie, to były moje wyobrażenia, że

 • Michał Piróg o Balu Dziennikarzy

  7 lutego odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy. Głównym celem tegorocznej imprezy jest przeznaczenie zebranych funduszy m.in. dla Fundacji "Mimo Wszystko", prowadzonej przez Annę Dymną. Wydarzenie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej poprowadzili: Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na Balu pojawili się najważniejsi polscy dziennikarze, politycy oraz gwiazdy. Na miejscu był