• Informacje na temat:

  bal fundacji nie jesteś sam

Artykuły na temat: bal fundacji nie jesteś sam
 • ​Gwiazdy największych stacji poprowadzą Bal Dziennikarzy

  Grażyna Torbicka, Krzysztof Ibisz i Marcin Prokop poprowadzą 23 stycznia 17. Charytatywny Bal Dziennikarzy w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Wszyscy przyznają, że z radością przyjęli to zaproszenie, a poprowadzenie balu to wielki zaszczyt.

 • Konrad Łęcki o "Wyklętym": Nie zrobiliśmy filmowego pomnika

  ...o brutalnych czasach, niedocenionych bohaterach targanych dylematami i sporze o historię, a także osamotnieniu, trudnej miłości i dramatach rodzin.(...)Tropieni i zabijani niemal jak zwierzęta. Większość z nich zginęła, a historia o nich przez lata była zakłamywana. Choć od 1 marca 2011 co roku obchodzimy święto państwowe poświęcone ich pamięci...

 • Politycy i gwiazdy bawili się na Charytatywnym Balu Dziennikarzy

  Już po raz 17. w Auli Politechniki Warszawskiej osobowości świata kultury, polityki i show-biznesu spotkały się podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony m.in. na rzecz Fundacji "Dorastaj z Nami" i Fundacji "Po Drugie".

 • Marieta Żukowska: Dojrzałam

  Marieta Żukowska nie boi się kontrowersyjnych ról i bardzo niewygodnych pytań. Z pasją opowiada o ulubionych bohaterkach, o tym, jak radzi sobie z popularnością i jaką kobietą jest na co dzień.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": Kasia Popowska najlepsza w finale

  Finałowy odcinek siódmej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 6 maja. Finaliści programu - Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska i Sławomir - sami wybrali postacie, w które się wcielili. Co działo się na scenie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zaskakujący werdykt!

  W drugim odcinku 3. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja była bardzo zacięta. W sobotę, 14 marca, jurorzy nie mieli łatwego zadania. Aż do samego końca show nie było wiadomo, kto wygra. Dopiero po głosowaniu uczestników okazało się, że zwyciężyła Katarzyna Cerekwicka.

 • Kuba Wojewódzki pokpiwa z Justyny Steczkowskiej

  ...w ostatnich latach. Juror "X Factor" wyśmiał również lans celebrytek na imprezach, również imprezach charytatywnych. "Odbył się kolejny bal fundacji TVN 'Nie jesteś sam'. Zjechały na niego wielkie gwiazdy ekranu, mody, finansów i przypadku. Niestety, moda na imprezie potwierdziła plotki o kryzysie w stacji. Kilka pań przyszło prawie bez ubrania. W myśl zasady - im krótsza kariera, tym dłuższy...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Trzecia wygrana

  W poprzedniej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Mateusz Ziółko dokonał nie lada sztuki, odnosząc już trzecie zwycięstwo w tej edycji show. W siódmym odcinku okazało się, że nie będzie on jedyną osobą z tym specyficznym hattrickiem na koncie.

 • Syn wspomina Audrey Hepburn

  Moja mama była normalną osobą, nie żyła jak gwiazda. Lubiła gotować i potrafiła sprawić, że wszyscy czuli się, jak w domu - przekonuje syn Audrey Hepburn, Luca Dotti. 3 marca ukazała się jego książka "Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie".

 • Marcin Kindla: Teraz i tu

  Ostatecznie nie w maju, lecz pod koniec września ukazała się debiutancka solowa płyta Marcina Kindla, wokalisty znanego z zawieszonego pop-rockowego zespołu Kindla. A na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk do drugiego singla "Teraz i tu" .