• Informacje na temat:

  bal mistrzów

Artykuły na temat: bal mistrzów
 • Mistrzowie drugiego planu

  ...swoich mistrzów na bardzo wiele prób, a do tego jeszcze często się zdarzało, że detektywi podawali w wątpliwość inteligencję swoich współpracowników. A to mocno bolało! Mimo wszystko i Hastings, i Watson...

 • Tomasz Kot: Bałem się każdej chwili

  - "Bogowie" to dla mnie historia niezwykle charyzmatycznego mężczyzny, który żyjąc w Polsce PRL-u, za sprawą swojej olbrzymiej determinacji, dokonał rzeczy niemal niemożliwej - mówi Tomasz Kot, który wcielił się w Zbigniewa Religę w filmie Łukasza Palkowskiego. Za swoją rolę otrzymał nagrodę aktorską na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak żadnej pracy się nie boi...

  Tomasz Karolak, czyli Ludwik Boski z „rodzinki.pl”, który dziś - 21 czerwca - kończy 45 lat, żartuje, że nie boi się żadnej pracy. Zanim zdobył popularność i stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć...

 • Anna Wyszkoni boi się, że odpadnie

  "Gdybym odpadła w odcinku, w którym tańczę z Maserakiem, Kliment by mi tego nie wybaczył..." - mówi Anna Wyszkoni, którą w najbliższej odsłonie "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami" zobaczymy w ognistej cha-chy.

 • Mistrzowie grozy

  Rosnące napięcie, spocone dłonie, ciarki przechodzące po plecach i sceny zapierające dech w piersiach oznaczają, że oglądamy dobry horror. Film to jednorazowa przejażdżka, dlatego warto sięgnąć po serial. Tylko który?

 • Oscary 2015: Co na kolację?

  Już w nocy z niedzieli na poniedziałek, 22/23 lutego, poznany laureatów najważniejszych nagród filmowego świata. Cała Polska trzyma kciuki za "Idę" - po deszczu nagród, jaki spadł na film, apetyt na złotą statuetkę znacząco wzrósł. Tymczasem dowiedzmy się, co zjedzą laureaci Oscarów?

 • Boję się pająków

  Kwestionariusz osobowy Anny Powierzy, czyli serialowej Czesi Kot-Kurzawskiej z "Klanu".

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Chajzer boi się bezrobocia

  Zygmunt Chajzer (54 l.) w swoim cotygodniowym felietonie dla jednego z magazynów telewizyjnych pisze niemal wprost, że niebawem straci pracę w "Gwiezdnym cyrku" i czeka na interesujące propozycje zawodowe.

 • Francuska komedia spodoba się w Polsce?

  Pan Verneuil chce dobrze wydać córki za mąż. Jakież więc będzie jego zdumienie, gdy tradycyjnie wychowane panny zdecydują się spędzić życie z Chińczykiem, Arabem, Żydem i katolikiem, bardzo jednak innym od tego, którego wyśnił sobie papa.

Zdjęcia na temat: bal mistrzów
Wideo na temat: bal mistrzów
 • Rusin wspomina "Stanisława" Mrożka

  Kinga Rusin, która po śmierci Sławomira Mrożka na Facebooku zamieściła okolicznością notkę, w której napisała, że "z wielkim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci Stanisława Mrożka", w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o wywiadzie, jaki przeprowadziła z dramaturgiem rok temu. "Mrożek był bardzo chorym człowiekiem. Tego nie da się ukryć" - mówiła, zdradzając kulisy rozmowy. Zaproszenie wyszło podobno od samego mistrza, a dziennikarka bardzo bała się konfrontacji. "Żeby nagrać taki materiał,...