• Informacje na temat:

  bal niepokornych

Artykuły na temat: bal niepokornych
 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Kaja Paschalska: Nie boję się porażek!

  Na oczach widzów Kaja Paschalska z małej dziewczynki wyrosła na piękną kobietę, która ma sporo pasji: aktorstwo, muzykę, malarstwo.

 • Knightley nie boi się krytyki

  Aktorka Keira Knightley pokornie przyjęła krytykę, z jaką spotkała się za występ w swym debiutanckim filmie "Podkręć jak Beckham". Uważa, że surowa ocena jej osoby jako aktorki jest zasłużona.

 • Boję się i unikam mocnych kobiet

  W Wilkowyjach rządzą kobiety. Czy wójt zrobi wszystko, by odzyskać władzę, która działa na niego jak narkotyk? Cezary Żak, odtwórca roli zarówno księdza, jak i byłego wójta w "Ranczu", wyznaje, jak radzi sobie z kobietami - w serialu i w życiu prywatnym.

 • "Tommaso": Filmowca dziennik intymny

  Abel Ferrara to autor niepokorny, piętnowany tu i ówdzie jako skandalista i bezwstydnik. Niegdyś nazywany "królem Nowego Jorku" sławiącym immoralizm, wzbudzał w widzach święte oburzenie. W połowie lat 70. XX wieku zadebiutował pornograficznym filmem "Nine Lives of a Wet Pussy", wtedy też uzależnił się od alkoholu, heroiny, przez co całe swoje dojrzałe życie spędził półświadomie. Po kilku dekadach portretowania nowojorczyków zakotwiczonych na dnie, przepuszczających wszystko na hazard i...

 • Nie lubi "wiercić tyłkiem"

  Nie przejęła się trzecim miejscem w "Tańcu z gwiazdami". Piękna, młoda, dynamiczna, ale i pokorna wobec życia. Czy zawsze taka była? Zapraszamy na spotkanie z Martą Żmudą Trzebiatowską.

 • Janusz Panasewicz: 6 momentów na 60. urodziny

  Niepokorna postać polskiej muzyki rockowej. Mick Jagger z Olecka. Posiadacz charyzmatycznego głosu, na swoim koncie ma wiele niezapomnianych tekstów przebojów, kilkadziesiąt płyt, setki (niekiedy kontrowersyjnych) występów i liczne wybryki. 18 stycznia lider Lady Pank świętuje sześćdziesiąte urodziny. Z tej okazji przypominamy sześć momentów zwrotnych z życia i kariery muzyka.

 • Pink: Gwiazda świadoma

  Amerykańska piosenkarka Pink zawsze należała do osób, które głośno mówią o ważnych problemach społecznych. Ostatnio niepokorna Amerykanka po raz kolejny zwróciła się do młodych kobiet w swoim kraju, by te zaczęły jeszcze aktywniej niż dotąd walczyć o swoje prawa.

 • Ibeyi: Zostałyśmy wychowane między dwoma krajami. Właśnie to stworzyło Ibeyi

  Ujmująco piękne, szalenie zdolne i niezwykle pokorne wobec tego, co niesie im los. Takie właśnie są bliźniacze siostry Lisa-Kaindé Diaz i Naomi Diaz, czyli duet Ibeyi. Dziewczyny urodziły się we Francji, a w ich żyłach krąży kubańska krew. Córki nieżyjącego już perkusisty legendarnego zespołu Buena Vista Social Club zrobiły wycieczkę w głąb swoich korzeni, a efektem tych poszukiwań jest ich debiutancki album - mieszanka kultur, gatunków i charakterów.

 • Olga Bołądź jak G.I.Jane

  Rola w filmie "Służby specjalne" wymagała od Olgi Bołądź odważnej i wymagającej metamorfozy. Aby wypaść wiarygodnie w roli niepokornej podporucznik "Białko", spędziła wiele godzin na siłowni i ścięła niemal do zera swoje długie włosy. Ludzie na ulicy często się mylili i mówili do niej "proszę pana", ale było warto, bo efekt w filmie jest powalający.

Zdjęcia na temat: bal niepokornych