• Informacje na temat:

  bal sportowca

Artykuły na temat: bal sportowca
 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach - część druga

  Toksyczny związek Lubaszenki i Goździalskiej w klipie Rozbójnika Alibaby Płyta "Bal maturalny" osiągnęła niezłe wyniki sprzedażowe, a klipy sygnowane pseudonimem Rozbójnik Alibaba cieszyły się sporą oglądalnością. Jednym z najpopularniejszych był teledysk nakręcony do utworu "Uciec stąd". Pojawili się w nim Olaf Lubaszenko oraz modelka Monika Goździalska , uczestniczka "Big Brothera...

 • Spielberg boi się terrorystów?

  Steven Spielberg ( "Złap mnie, jeśli potrafisz" , "Terminal" ) postanowił na jakiś czas odłożyć plany realizacji filmu "Vengeance", powiadającego o wydarzeniach, które miały miejsce na olimpiadzie w Monachium w 1972 roku. Reżyser obawia się podobno, że tematyka obrazu może przyciągnąć zainteresowanie grup terrorystycznych.

 • Aktorzy, sportowcy i celebryci w teledyskach – część piąta

  ...postawił na wiele pięknych kobiet w teledyskach promujących płytę "Bal Maturalny". Jedną z gwiazdeczek była Sylwia Nowak z "Miłości na Bogato", serialu stworzonego przez Vivę, który zaraz po starcie...

 • Rafał Sonik na Przystanku Woodstock: Czego miałbym się bać?

  Sportowiec i biznesmen, zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik był jednym z gości Akademii Sztuk Przepięknych na Przystanku Woodstock.

 • Mariah Carey nie boi się Eminema

  ..., na przykład sportowca" - rozmarzyła się amerykańska wokalistka. 28 października Mariah Carey zaśpiewa w Birmingham, a dwa dni później w Londynie.

 • Agnieszka Kaczorowska o swym partnerze w "Tańcu z gwiazdami": "Bałam się, że będzie sztywny"

  - Łukasz jest bardzo skromny i nawet gdy go chwalę, to mi nie wierzy - mówi o swoim tanecznym partnerze, siatkarzu Łukaszu Kadziewiczu, byłym gwiazdorze polskiej kadry narodowej, Agnieszka Kaczorowska. - Chcę mu udowodnić, że parkiet może być jego.

 • Edyta Górniak ponownie gwiazdą balu Marcina Gortata w Los Angeles

  Edyta Górniak znowu uświetni Polish Heritage Night w Los Angeles - bal charytatywny organizowany przez fundację Marcina Gortata. Na wydarzeniu pojawią się również m.in. Maciej Musiał i Rafał Zawierucha.

 • Jana Kramer: Osobisty dramat gwiazdy country

  Wokalistka Jana Kramer przyznała, że wciąż boi się o swoje małżeństwo, gdyż ma obawy, że jej mąż, który jest uzależniony od seksu, może ją zdradzić.

 • Kevin Costner: Życie jak western

  ...- jeździ konno albo wędruje po górach. I dużo ćwiczy: były zawodnik narodowej ligi baseballu regularnie bierze udział w zawodach golfa amatorów i gra w koszykówkę. Zagorzały kibic klubu piłkarskiego...

 • Dostanie fortunę za rozwód?

  Brytyjska wokalistka Cheryl Cole jest w trakcie rozwodu z Ashley Colem, piłkarzem reprezentacji Anglii i zespołu Chelsea Londyn. Piosenkarka na rozstaniu ze sportowcem zarobi fortunę.

Dyskusje na temat: bal sportowca
 • Re: Żył pięknie i pogrzeb miał piękny

  abonamentu. Telewizja okrada telewidzów kusząc nagrodami za sms-y, na różnych imprezach balują ciągle te same darmozjady, a dziennikarze i niby gwiazdy się bogacą. Przykład pierwszy z brzegu - bal sportowca. I niech nie bujają, że to wszystko sponsorzy. Firma jest państwowa tak jak kopalnia, huta czy szpital. Zresztą coraz więcej ludzi już to na szczęście pojęło.itd. itd