• Informacje na temat:

  bal u komorowskiego

Artykuły na temat: bal u komorowskiego
 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Rak był abstrakcją

  - "Piękne i bestia" to hołd złożony woli życia. Jest portretem współczesnej kobiety, która przeżywa wzloty i upadki w czasie walki z chorobą - mówi reżyserka filmu, aktorka Liliana Głąbczyńska-Komorowska, którą możemy obecnie oglądać w popularnym serialu "Na dobre i na złe".

 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Bill Cosby zaprosił mnie do domu na kolację

  Liliana Głąbczyńska-Komorowska, aktorka występująca w USA i Kanadzie, która w połowie lat 80. pojawiła się w uwielbianym przez Amerykanów "The Cosby Show", wyznała, że w 1985 roku otrzymała propozycję spotkania "sam na sam" w domu Billa Cosby'ego. "To nie PR-owa kolacja z gwiazdą, ale normalna randka z 47-letnim napalonym łajdakiem, który chciał mnie wykorzystać" - wspomina w rozmowie z amerykańskim korespondentem RMF FM Pawłem Żuchowskim.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  ...nagrała ponad 20 płyt studyjnych i koncertowych, m.in. "Cisza", "Nic nie boli tak jak życie" (ponad milion legalnie sprzedanych egzemplarzy), "Noc", "Bal wszystkich świętych", "Mokre oczy". Zespół(...) grosz", "Cisza, jak ta", "Takie tango", "Bal wszystkich świętych". Skład zespołu był wielokrotnie zmieniany - jego członkami byli m.in. Felicjan Andrzejczak (wokalista), Romuald Czystaw (wokalista...

 • Ludzie kina odznaczeni przez prezydenta

  ...radości" jest honorowanie działań i osiągnięć dokonanych w warunkach normalności i wolności, którymi Polska cieszy się od 25 lat. Według Komorowskiego jesteśmy w okresie bardzo dobrym dla polskiej...

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • Lucyna Winnicka i Teresa Szmigielówna: Wojna gwiazd

  Reżyser Jerzy Kawalerowicz ogląda ze współpracownikami pierwszą wersję filmu "Pociąg". Grają gwiazdy: Zbigniew Cybulski, Leon Niemczyk oraz Teresa Szmigielówna i Lucyna Winnicka - prywatnie żona reżysera. Winnicka śledzi nakręcone materiały i... jest bardzo niezadowolona. Powód? Za dużo Szmigielówny na ekranie! Tak to zapamiętał Paweł Komorowski, drugi reżyser.

 • Mroczne karty naszej historii

  ...w naszej powojennej historii". Twórcy filmu zadbali o jak najdokładniejszą rekonstrukcję wydarzeń. Wypowiedzi bohaterów filmu są odzwierciedleniem rzeczywistych rozmów. Zdjęcia, których autorem jest(...) zachowanych nagrań dokumentalnych, a wśród nich kadry z niesionym na drzwiach zakrwawionym ciałem 18-letniego Zbyszka Godlewskiego, który, jako Janek Wiśniewski, stał się bohaterem kultowej ballady, hymnu...

 • Orły 2020: Jedenaście statuetek dla "Bożego Ciała"

  Film "Boże Ciało" Jana Komasy zdominował galę wręczenia Polskich Nagród Filmowych. Polski kandydat do Oscara otrzymał rekordowe 11 Orłów.

 • Karolina Pisarek: W "Ameryce Express 2" jako jedyna nie miałam biegunki

  Uczestnicy drugiej edycji programu "Ameryka Express" zgodnie przyznają, że warunki, z jakimi przyszło im się zmierzyć na planie show, były trudne. Wyścig po nieznanych terenach Gwatemali i Kolumbii utrudniały im bowiem problemy żołądkowe, które ze względu na zmianę flory bakteryjnej dotyczyły prawie wszystkich. Najgorzej czuł się Marcin Różalski, który nie mógł dojść do siebie jeszcze długo po powrocie do Polski. Najmniejsze problemy miała Karolina Pisarek.

 • Karolina Pisarek: Swoją przyszłość wiążę z Polską

  Karolina Pisarek, zwyciężczyni ostatniej edycji "Ameryce Express", przyznaje, że bardzo dużo podróżuje i lubi poznawać nowe kultury. Ze względu na zawodowe projekty zdarzało się jej mieszkać w różnych zakątkach świata. Tłumaczy jednak, że to w Polsce czuje się najbardziej komfortowo.

Zdjęcia na temat: bal u komorowskiego