• Informacje na temat:

  bal u prezydenta

Artykuły na temat: bal u prezydenta
 • Lech Wałęsa nie boi się koronawirusa: Trzeba na coś umrzeć!

  ...o stosunku prezydenta do epidemii? Wycofa swoje słowa? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Andrzej Duda: Niebezpieczne hobby prezydenta. Agata Duda boi się o męża

  Obserwujący z brzegu prezydenta żona i funkcjonariusze BOR zamarli. Rozpędzony skuter, na którym Andrzej Duda (45 l.) z fantazją kręcił piruety na wodach Bałtyku, nagle gwałtownie skręcił w lewo. Maszyna w ułamku sekundy odmówiła posłuszeństwa, a kierowca z impetem wpadł do wody. Okazało się, że wypadek tylko sprawiał wrażenie groźnego, ale Agata Duda (45 l.) przez dłuższą chwilę była...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Melania Trump panicznie się tego boi!

  Żona prezydenta USA, Donalda Trumpa (71), Melania (47) też ma swoje lęki. Jest coś, czego się boi, a co dotyczy jej publicznych wystąpień. I – wbrew pozorom – nie jest to troska o bezpieczeństwo jej ani męża.  Okazuje się, że prezydentowa, która jest jedną z najlepiej ubranych kobiet na świecie, najbardziej boi się, że w kreacji, którą ma założyć, już wcześniej ktoś wystąpił.  Jej stylista Herve...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Edyta Górniak boi się o swoje bezpieczeństwo po śmierci Pawła Adamowicza

  Edyta Górniak (46 l.) po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (†53 l.) wydała oświadczenie.

 • "The Interview": Obama krytykuje Sony

  Prezydent USA Barack Obama skrytykował w piątek firmę Sony Pictures za odwołanie pokazów filmu "The Interview" po groźbach hakerów z Korei Północnej. Podkreślił, że to może zachęcać innych do zastraszania twórców, których dzieła zawierają niewygodne treści.

 • Monica Lewinsky dalej mierzy się z wielką traumą. "Boję się"

  Bill Clinton (69 l.) i Monica Lewinsky (42 l.) – o ich romansie w latach 90. rozpisywały się wszystkie tytuły. To był ogromny skandal obyczajowy, który odbił się na psychice młodej kobiety. Rzadko chce ona wracać do tych chwil. Wyjątek zrobiła niedawno i udzieliła wywiadu dla „The Guardian”

 • Alicja Bachleda-Curuś jako Kopciuszek

  Pochodząca z Krakowa Alicja Bachleda-Curuś wcieliła się w rolę Kopciuszka w spocie, który promować będzie stolicę Małopolski w Polsce i za granicą. Jego premiera miała miejsce 22 grudnia. Błękitną suknię, w której gwiazda wystąpiła na planie tej produkcji, będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału WOŚP.

Zdjęcia na temat: bal u prezydenta
Wideo na temat: bal u prezydenta
 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...