• Informacje na temat:

  bale christian

Artykuły na temat: bale christian
 • Christian Bale: Specjalista od przemian

  Christian Bale miał 13 lat, gdy w castingu do roli w "Imperium słońca" (1987) pokonał cztery tysiące innych kandydatów. Występ w filmie Stevena Spielberga otworzył mu drogę na hollywoodzki szczyt(...) główne cechy i chyba też przekleństwo Christiana Bale'a. Gdy w grę wchodzi wybitna kreacja, za nic ma własne zdrowie. Do filmu "American Hustle" przytył 20 kilo, co skończyło się dla niego kontuzją...

 • Christian Bale: Gruby i chudszy

  Uchodzi za mistrza filmowej transformacji. Do kolejnych ról chudnie i tyje, za każdym razem zmieniając się nie do poznania. Jednocześnie uchodzi za jednego z najzdolniejszych aktorów pracujących obecnie w Hollywood. 30 stycznia 2019 roku Christian Bale kończy 45 lat.

 • Christian Bale podziękował za Złoty Glob... szatanowi

  Podczas 76. gali rozdania Złotych Globów Christian Bale otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora w komedii lub musicali za "Vice" Adama McKay'a. Wcielił się w nim w byłego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych za administracji George'a W. Busha, Dicka Cheney'a. Podczas mowy dziękczynnej Bale wyraził wdzięczność szatanowi. Miał być to dowcip, jednak nie każdemu przypadł on do gustu.

 • "Oldboy" Christian Bale?

  Christian Bale rozważa możliwość wystąpienia w roli czarnego charakteru w nowym filmie Spike'a Lee, będącym remakiem kultowego koreańskiego thrillera "Oldboy".

 • Christian Bale zagra boksera

  Christian Bale zagra byłego boksera w najnowszym filmie Davida O. Russella ("Złoto pustyni").

 • Futurystyczny Christian Bale

  Christian Bale ( "Shaft" , "American Psycho" ) pracuje nad rolą w futurystycznym thrillerze "Equilibrium", który reżyseruje Kurt Wimmer (autor scenariusza do filmu "Afera Thomasa Crowna").

 • Christian Bale o maszynach

  Angielski aktor Christian Bale ( "American Psycho" ) zagra w kolejnym przerażającym obrazie. "The Machinist" opowie o niesamowitych zdarzeniach, które mają miejsce w pewnej fabryce. Film zostanie nakręcony w Hiszpanii, dla miejscowej wytwórni Filmax.

 • Christian Bale o Batmanie

  Christian Bale ( "American Psycho" ), który gra tytułową rolę w filmie "Batman Begins", w jednym z wywiadów opowiedział, jak przygotowywał się do roli superbohatera. Premiera filmu zaplanowana jest na czerwiec 2005.

 • Christian Bale o Batmanie

  Christian Bale ( "Władcy ognia" , "Equilibrium" ) opowiedział ostatnio co nieco o przyczynach, dla których zdecydował się na zagranie roli komiksowego Batmana. Aktor wyznał, że przyciągnął go fakt, że twórcy nowego widowiska (i jego zapowiedzianych już kontynuacji) mają większe ambicje niż autorzy poprzednich kinowych przygód człowieka-nietoperza. Bale ma nadzieję nadać granej przez siebie...

 • Batman Christian Bale!

  Christian Bale ( "Władcy ognia" , "Equilibrium" ) pokonał licznych konkurentów do roli i już wkrótce założy kostium człowieka-nietoperza w najnowszej wersji "Batmana". Podczas ostatecznych testów brytyiski aktor zyskał największe uznanie reżysera Christophera Nolana i producentki Emmy Thomas, twórców "Memento" i "Bezsenności" . Zdjęcia do kolejnego "Batmana" ruszą na początku 2004 roku.

Zdjęcia na temat: bale christian
Wideo na temat: bale christian
Dyskusje na temat: bale christian