• Informacje na temat:

  banasiak

Artykuły na temat: banasiak
 • Monika Banasiak przerwała milczenie w sprawie Piotra Woźniaka-Staraka! Szok!

  Monika "Słowikowa" Banasiak (57 l.) przekonuje, że przyjaźniła się ze zmarłym tragicznie synem miliarderów. Ponoć Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) planował nawet nakręcić film inspirowany jej życiem. Ile w tym prawdy?

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • Monika "Słowikowa" Banasiak szczerze o seksie z młodym partnerem

  Monika Banasiak (57 l.) po wyjściu z aresztu śledczego korzysta z życia. Kobieta opowiedziała o swoim nowym, dużo młodszym partnerze.

 • Zbigniew Rybczyński stracił pracę

  Dyrektor Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA we Wrocławiu Robert Banasiak zawiadomił prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i podjął decyzję o rozwiązaniu umowy o pracę z reżyserem Zbigniewem Rybczyńskim, dyrektorem artystycznym i rozwoju technologii CeTA.

 • "Rolnik szuka żony 6": O tym Sławomir Banasiak nie mówił przed kamerami! Bardzo szczery wywiad

  Sławomir Banasiak (35 l.) z Kujaw wystąpił w 6. sezonie programu "Rolnik szuka żony", ale nie znalazł dla siebie wybranki. Chociaż wszystko wskazywało na to, że wybierze Martę, po programie zaangażował się w inną relację. Jest nie tylko rolnikiem i pszczelarzem, ale także strażakiem. Miodem na serce Sławomira byłaby kobieta, z którą chciałby założyć rodzinę. "Rewii" zdradza, dlaczego chce zmienić...

 • Michał Piróg malkontentem

  Michał Piróg krytykował wszystkich, Augustin Egurrola cierpiał na nadmiar optymizmu. Pod znakiem lat 60., 70. i 80. minęła dziewiąta odsłona programu "You Can Dance". Z programem musieli pożegnać się Justyna Banasiak i Tomasz Prządka.

 • "Słowikowa" Monika Banasiak promuje książkę. Ujawni sekrety mafii?

  Monika Banasiak to była żona "Słowika", polskiego mafiosa i jednego z przywódców gangu pruszkowskiego. Ją także oskarżono o kierowanie grupą przestępczą. W areszcie spędziła dwa i pół roku. Teraz na rynku ukazała się książka, której bohaterami są ona oraz Jarosław Sokołowski ps. "Masa". Rozmawiają ze sobą szczerze w obecności Artura Górskiego. Ostatnio "Słowikowa" promowała książkę w Warszawie...

 • Studio w CeTA nosi imię Wojciecha Jerzego Hasa

  Imię wybitego reżysera Wojciecha Jerzego Hasa nadano studiu filmowemu we wrocławskim Centrum Technik Audiowizualnych (CeTA). We wtorek przypada 89. rocznica urodzin twórcy "Rękopisu znalezionego w Saragossie".

 • "Rolnik szuka żony 6": Sławek już raz szykował się do ślubu. "Miał narzeczoną"

  Sławomir Banasiak (35 l.) zgłosił się do "Rolnik szuka żony 6" w nadziei, że program pomoże poznać mu kobietę, która zdobędzie jego serce. Na łamach jednego z tygodników wypowiedzieli się rodzice rolnika. Zdradzili pewne szczegóły z jego życia...

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

Zdjęcia na temat: banasiak
Dyskusje na temat: banasiak
 • Re:

  BARDZO SIĘ CIESZE ŻE BĘDZIECIE MAŁŻENSTWEM

 • Re:

  kochasz ją