• Informacje na temat:

  banasiuk mateusz-aktor

Artykuły na temat: banasiuk mateusz-aktor
 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk biorą ślub?! W końcu!

  Magdalena Boczarska (40 l.) i Mateusz Banasiuk (33 l.) są ze sobą bardzo szczęśliwi, a prawie 10 miesięcy temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Wszyscy czekają tylko na jedno - na ślub. Czyżby teraz para zaskoczy wszystkich i stanie na ślubnym kobiercu? Wszystko na to wskazuje!

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Mateusz Banasiuk zrezygnował z roli: Syn jest najważniejszy

  Aktor zaskoczył wszystkich i podjął ważną decyzję. - Zrezygnował z roli w "Pierwszej miłości". Plan zdjęciowy tej produkcji jest daleko, we Wrocławiu, dojazdy są bardzo męczące. Uznał, że woli zostać z synkiem w Warszawie, zwłaszcza że jego ukochana też sporo pracuje - zdradza "Dobremu Tygodniowi" znajoma Mateusza Banasiuka (33). Pragnie się skupić na rodzinie oraz na projektach w stolicy...

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • Magdalena Boczarska sama w domu z dzieckiem, a Banasiuk szalał na imprezie!

  Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) w grudniu 2017 roku zostali rodzicami. To jednak nie przeszkadzało ostatnio aktorowi nieźle się zabawić na jednej z imprez branżowych.

 • Banasiuk romansuje z Żudziewicz?

  Czy to prawda, że Mateusz Banasiuk to flirciarz? Czy rzeczywiście romansuje ze swoją partnerką z "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", Hanną Żudziewicz? Co na to partnerka aktora, Magdalena Boczarska?

 • Mateusz Banasiuk pierwszy raz tak szczerze o ojcostwie! Wzruszające!

  Mateusz Banasiuk (32 l.) i Magdalena Boczarska (38 l.) właśnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para bardzo chroni swoją prywatność, ale tym razem aktor postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

 • Kaczorowska o ciele Banasiuka: Bardziej taneczne

  "Jego ciało jest bardziej taneczne niż Rafała" - mówi o Mateuszu Banasiuku Agnieszka Kaczorowska.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk ulegną presji?! Będzie ślub?

  Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) niedawno zostali rodzicami, jednak nadal nie są małżeństwem. Taki stan rzeczy nie do końca podoba się rodzicom aktora.

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

Zdjęcia na temat: banasiuk mateusz-aktor
Wideo na temat: banasiuk mateusz-aktor
 • Banasiuk: Nie jestem idealnym tatą

  Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk w grudniu ubiegłego roku zostali rodzicami małego Henryka. Aktor ma nadzieję, że będzie dobrym tatą, choć, jak przyznaje, nocne wstawanie do dziecka nie jest łatwe. (WideoPortal/x-news)

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

Dyskusje na temat: banasiuk mateusz-aktor