• Informacje na temat:

  banaszak

Artykuły na temat: banaszak
 • Hanna Banaszak wraca po przerwie. Kiedy premiera albumu?

  Hanna Banaszak prezentuje pierwszy singiel zapowiadający album "Stoję na tobie ziemio".

 • Hanna Banaszak wspomina tragiczne przeżycia. Opowiedziała o tym po latach

  Hanna Banaszak zdecydowała się opowiedzieć o traumatycznych przeżyciach z przeszłości. Wyznała, że za jej nieśmiałością stoi konkretny powód.

 • Hania Rani "Home": Subtelnie i intymnie

  ..."W moim magicznym domu / Ciepło jest i bezpiecznie". Nie ma lepszego określenia na drugi album polskiej kompozytorki i wokalistki niż słowa pochodzące ze znanej piosenki Hanny Banaszak. "Home" pod przykrywką często chłodnego i subtelnego brzmienia emanuje swoim ciepłem. Intymna muzyka Hani Rani tuli słuchacza - szepcze do niego, daje nadzieję i sprawia, że ten czuje się lepiej.

 • 25 lat "Nieszporów Ludźmierskich". Specjalny koncert w Krakowie

  ...4 listopada w ICE Kraków odbędzie się specjalny koncert z okazji 25-lecia "Nieszporów Ludźmierskich" Jana Kantego Pawluśkiewicza. Udział wezmą soliści składu premierowego, w tym m.in. Grzegorz Turnau, Hanna Banaszak, Beata Rybotycka i Kuba Badach.

 • #TBT: Doda jako nastolatka. Zobacz to nagranie

  Popularny w mediach społecznościowych hasztag #TBT (Throwback Thursday) daje możliwość powrotu do interesujących wydarzeń z przeszłości. Dobrym przykładem jest dawne nagranie z Dodą, która śpiewa utwór Hanny Banaszak "W moim magicznym domu".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zachwycająca Glinka

  Wreszcie pokazała, na co ją stać... W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 17 października, bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Glinka. Aktorka wcieliła się w Hannę Banaszak i brawurowo wykonała utwór "Samba przed rozstaniem".

 • "Blues to nie jest taka prosta muzyka"

  Grupy Banaszak & The Best nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się naszym rodzimym bluesem. Zespół już od wielu lat pojawia się na najważniejszych festiwalach w naszym kraju(...) płyta grupy zatytułowana "www.jump.of.pl ". Z tej okazji z Piotrem Banaszakiem, frontmanem zespołu, rozmawiał Konrad Sikora.

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Jubileusz "Złotej Kolekcji"

  Dwa lata temu, 16 listopada 1998 roku, ukazała się pierwsza seria płyt z serii "Złota Kolekcja". Fani polskiej muzyki otrzymali wtedy doskonałe zestawy największych przebojów m.in. Hanny Banaszak, Ewy Bem, Ireny Jarockiej, Jerzego Połomskiego, Ryszarda Rynkowskiego i Stanisława Soyki.

 • Melo.pl na święta

  Kolędy i utwory świąteczne mogą być znakomitym prezentem pod choinkę. W naszym sklepie Melo.pl możecie kupić bożonarodzeniowe piosenki w wykonaniu m.in. Krzysztofa Kiljańskiego, Kayah, Ryszarda Rynkowskiego, Hanny Banaszak czy grupy Indigo. Wielkim przebojem jest także ostatnio "Ten czas" duetu Verba .

Wideo na temat: banaszak
Dyskusje na temat: banaszak
 • Re: "Klan": Aldona Orman przeżyła śmierć kliniczną!

  Ona należy do typu kobiet sztucznych, zmanierowanych, przerysowanych, dziuniowatych z teatralnym sposobem bycia podobnie jak Steczkowska, Hanna Banaszak czy kiedyś Jędrusik.

 • Re: M jak miłość

  W zyciu basi lucjana bedzie nowy dom grabinie jak mieszkali w starym w domu maja dzieci czwrótke marte marka i marysie i malgosia zone marka ewe mostowiakowa i wnuki antek i mateusz ania lukasz pawel i piotrek sa szczesliwa rodzina pozdrawiam Aktor Filip Banaszak Mostowiak buziaczki

 • Re: Weekend w serialach

  Beata Banaszak Wągrowiec woj. wielkopolskie, a lata sprawdź sobie tu.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Do Twórców nowego Och, Karol: Proszę obejrzeć tych parę scen z Filipem jako Dawid Ratman w KSD: ja wymiękłam, odleciałam, odpłynęłam, czuję niedosyt, czegos brak.... i te motyle w brzuchu ;) Pani Ilono, można nucić za Hanną Banaszak marząc o Filipie w roli Karola: Nikt tylko Ty Nikt inny nie był tak potrzebny Kochany złoty cudny srebrny Nikt tylko Ty Nikt tylko Ty Nikt inny mi przez pół godziny