• Informacje na temat:

  bank

Artykuły na temat: bank
 • "Na bank się uda": Trzy powody, żeby napaść na bank

  Jak zdobyć fortunę w krótkim czasie? Można obrobić bank. Ale czy istnieje przepis na udany napad? Dobrze, jeżeli ma się do tego zgraną ekipę, a jeszcze lepiej, gdy są to prawdziwi przyjaciele - tacy, na których totalnie można polegać i którzy mają potrzebne umiejętności. O powodach i szczegółach takiej akcji opowiadają gwiazdy filmu "Na bank się uda", czyli Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech...

 • Uroczysta premiera "Na bank się uda"

  ...6 sierpnia odbyła się premiera przebojowej komedii kryminalnej "Na bank się uda", w której udział wzięła plejada gwiazd filmu. Wyjątkowym wydarzeniem były urodziny aktora Mariana Dziędziela, któremu cała sala odśpiewała głośne sto lat. Aktor był bardzo wzruszony i długo dziękował za urodzinową niespodziankę. Film w kinach od 15 sierpnia.

 • Emma Giegżno: Na bank się uda?

  Komedia kryminalna "Na bank się uda" to ciekawa mieszanka aktorskiego doświadczenia i młodości. Z jednej strony - Marian Dziędziel, Adam Ferency, Lech Dyblik i Maciej Stuhr. Z drugiej - Paulina Gałązka, Józef Pawłowski i najmłodsza w tym gronie Emma Giegżno.

 • "Na bank się uda": Jest zapowiedź

  Maciej Stuhr jako prokurator oraz Marian Dziędziel, Adam Ferency i Lech Dyblik jako trzej starsi panowie napadający na bank to gwiazdy nowej, przebojowej komedii kryminalnej "Na bank się uda". Partnerują im: Józef Pawłowski, Paulina Gałązka, Emma Giegżno. Premiera w gorącym wakacyjnym okresie - 15 sierpnia.

 • "Na bank się uda": Nie udało się

  Na dźwięk wyrażenia "polskie kino rozrywkowe" wielu widzom zapala się lampka ostrzegawcza. Przyznaję, też tak mam. Jednak zaraz staram się odciąć od negatywnych myśli i skupić na pozytywach. Przecież w obsadzie są wspaniali aktorzy. W dodatku kilka razy instynkt zawodził, a film okazywał się miłą niespodzianką. Podobna sytuację miałem na moment przed seansem "Na bank się uda". Niestety, obyło się...

 • "Milionerzy": Alicja Bańczyk rozbije bank?

  250 tys. zł na razie ma na koncie Alicja Bańczyk w "Milionerach". Dziś (14 września) doktorantka UJ będzie kontynuować grę o główną wygraną.

 • Mrozu: Zobacz teledysk "Napad" do filmu "Na bank się uda"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do nowej piosenki Mroza. "Napad" zapowiada komedię kryminalną "Na bank się uda" oraz nowy album "Aura".

 • Marian Dziędziel i Szymon Jakubowski o "Na bank się uda"

  Już 15 sierpnia do kin trafi film Szymona Jakubowskiego "Na bank się uda"! W związku z tym w programie "Lato wszędzie" w RMF FM Daniel Dyk gościł reżysera filmu oraz odtwórcę głównej roli - Mariana Dziędziela. Panowie zdradzili, dlaczego tak długo musieliśmy czekać na produkcję. Dostali także ciekawe zadanie od naszego prowadzącego audycji.

 • Jim Carrey obrabuje bank?

  Jim Carrey jest zainteresowany główną rolą w filmie opartym na prawdziwej historii jednego z najsłynniejszych napadów na bank.

 • Jason Statham rabuje bank

  Jason Statham ( "Przekręt" , "Transporter" , "Włoska robota" ) rozważa występ w kolejnym sensacyjnym filmie, zatytułowanym "The Bank Job". Być może obraz ten powstanie jeszcze przed realizacją zapowiedzianego przed kilkoma miesiącami "Transportera 2".

Zdjęcia na temat: bank
Dyskusje na temat: bank