• Informacje na temat:

  bankiet polsatu

Artykuły na temat: bankiet polsatu
 • Bankiet kończący V sezon serialu "Hotel 52"

  Serial "Hotel 52" gości na ekranach Polsatu już piąty sezon i - tradycyjnie już - każdą nagraną transzę świętuje na kameralnym bankiecie z udziałem aktorów i twórców serialu.

 • Szejbal w szpilkach na Giewoncie

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serial u komediowo-obyczajowego "Szpilki na Giewoncie", w reżyserii Roberta Wichrowskiego. Główną bohaterkę, 29-letnia Ewę pochodzącą z Warszawy, gra Magda Schejbal.

 • Bankiet pożegnalny

  Serial "Hotel 52" gości na ekranach Polsatu już czwarty sezon. Nic więc dziwnego, że jego ekipa zgrała się tak bardzo, że co jakiś czas organizują bankiet.

 • Wiktory 2004: Laureaci

  Kamil Durczok, Tomasz Lis i Szymon Majewski znaleźli się pośród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości występujących w telewizji w 2004 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek wieczorem, 25 kwietnia, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.

 • Wieczór z gwiazdami Polsatu!

  Polsatowskie wieczory z gwiazdami zawsze są wielkimi wydarzeniami towarzyskimi. Zdobycie zaproszenia na spotkanie z przedstawicielami Polsatu graniczy niemal z cudem. Wymienienie wszystkich gwiazd, które stawiły się w czwartek w warszawskiej Endorfinie jest po prostu niemożliwe (prezentujemy je w naszej galerii)! Przy okazji wielkiego bankietu prezentowana jest jesienna ramówka stacji...

 • Ciąg dalszy nastąpi!

  Wszyscy, którzy przyszli wczoraj na uroczysty bankiet kończący pracę nad pierwszą transzą "Linii życia", zastanawiali się, czy zostanie oficjalnie potwierdzona informacja o kontynuacji serialu. Czekano przede wszystkim na Ninę Terentiew, bo to właśnie od jej decyzji zależą dalsze losy serialu. Niestety, dyrektor programowa Polsatu nie mogła uczestniczyć w spotkaniu z ekipą. Dowiedzieliśmy się...

 • Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Kilkumiesięczną ciężką pracę ekipy i aktorów zwieńczył bankiet. Sprawdź, kto przyszedł i jak wyglądał.

 • "Przyjaciółki" na zasłużonym urlopie

  Po 73 dniach zdjęciowych ekipa "Przyjaciółek" zakończyła pracę nad drugim sezonem produkcji. Serial będzie emitowany na antenie Polsatu do końca maja. Zdjęcia do drugiej serii "Przyjaciółek" w reżyserii Grzegorza Kuczeriszki trwały od początku grudnia 2012 roku do początku kwietnia 2013 roku.

 • Tłum gwiazd na jubileuszu Telewizji Polsat

  Nie sposób wymienić nazwiska wszystkich gwiazd, które we wtorkowy wieczór świętowały w Teatrze Wielkim 20. urodziny Telewizji Polsat. Na Jubileuszowej Gali Polsatu pojawili się m.in. Aneta Zając, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia Radosz, Anna Bilewska i Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości".

 • Urbańska podejrzewa oszustwo

  Natasza Urbańska (29 l.) do tego stopnia nie może uwierzyć, iż widzowie chcieli, aby w programie "Jak ONI śpiewają" zwyciężyła Agnieszka Włodarczyk (26 l.), że zamierza zażądać od Polsatu ujawnienia wyników SMS-owego głosowania.