• Informacje na temat:

  bar sex

Artykuły na temat: bar sex
 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  ...ogłoszeniu szczęśliwej dla niej wiadomości była przeurocza. Na liście nominowanych na miejscu Emili Clarke lub Maggie Smith ("Downton Abbey") zdecydowanie powinna pojawić się Christine Baranski ("Żona(...) ("Dom grozy"), Caitriona Balfe ("Outlander"), Shiri Appleby ("UnReal"), Krysten Ritter ("Jessica Jones"). Biorąc pod uwagę bardzo słaby sezon "Imperium" i "Sposobu na morderstwo" gorąco kibicujemy...

 • "Poskromić playboya" : Jedz, śpij i kochaj (się)

  W "Poskromić playboya" nie grają aktorzy, tylko okładki gazet. W filmowym uniwersum niemal wszyscy wyglądają, jakby poddani zostali retuszowi Photoshopa.

 • Wybierz najbardziej leniwego darmozjada!

  ..., otworzył supermarket i sex telefon... Frank Gallagher z "Shameless" Poznajcie Franka Gallaghera dumnego, "ciężko pracującego" ojca sześciorga mądrych i samodzielnych dzieciaków, którym... lepiej byłoby chyba bez niego. Frank jest alkoholikiem, a odwiedzanie okolicznych barów i podziwianie dna kolejnych butelek zajmuje mu tak dużo czasu, że właściwie nie ma go już dla swojej rodziny...

 • John Lydon, brytyjski wokalista znany z Sex Pistols i PIL, najwyraźniej nie lubi amerykańskiej Partii Republikańskiej. Kiedy w jednym z barów w Filadelfii, kilku jej zwolenników poprosiło o zrobienie wspólnego zdjęcia z muzykiem, ten zaczął im dokuczać w bardzo niewybredny sposób.

 • Serialowy przewodnik

  ...w prezencie od przyszłego zięcia. Następnie młoda para udaje się do Barbary i Lucjana, którzy także powinni dowiedzieć się o zaręczynach. Przy okazji matka pyta Marka, czy prawdą jest, że zamierza otworzyć sex shop. Mostowiak jednak zaprzecza... Następnego dnia Kris prosi Ewę o ostatnie spotkanie przed jego powrotem do Irlandii. Oznajmia niedoszłej podopiecznej, że stracił dla niej głowę. Ona w ramach...

 • Czy to przyjaźń, czy to seks...

  "Sex Story" , reż. Ivan Reitman, USA 2011, dystrybutor UIP, premiera kinowa 18 marca 2011 roku.

 • Katastroficznie i romantycznie

  Dwie amerykańskie produkcje, debiutujące w piątek na ekranach kin, powinny trafić do gustu masowej widowni. Przedstawiciele popularnych gatunków: katastroficzny obraz sci-fi "Inwazja: Bitwa o Los Angeles" oraz romantyczna komedia "Sex Story", mają jeszcze jeden atut - znanych i lubianych aktorów.

 • Wielki Mały Bob, czyli...

  Aki Kaurismäki nazwał go "Elvisem Presleyem z Hawru", a samo miasto to jego zdaniem francuski odpowiednik Memphis - miasta króla rock'n'rolla. W swoim najnowszym filmie twórca "Leningrad Cowboys" postanowił przypomnieć tę lokalną muzyczną legendę. O kim mowa? Oczywiście o Little Bobie.

 • Gejowskie porno Jamesa Franco

  James Franco, nominowany w 2011 roku do Oscara za rolę w filmie "127 godzin", przyzwyczaił już nas do tego, że hollywoodzkie superprodukcje ("Spider-Man 3", "Geneza planety małp") to wyłącznie jego poboczna aktywność. Enfant terrible amerykańskiego kina wziął właśnie udział w kolejnym kontrowersyjnym projekcie.

 • Wystarczy zgasić światło

  Potrafił wydać sześć płyt w ciągu roku, na każdym z koncertów swojego zespołu improwizuje większość gitarowych solówek, śpiewa o rzeczach smutnych i ostatecznych, podkreślając jednocześnie w wywiadach, jak bardzo czuje się szczęśliwy. To John Frusciante, gitarzysta Red Hot Chili Peppers.

Wideo na temat: bar sex
 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.