• Informacje na temat:

  barack obama gra

Artykuły na temat: barack obama gra
 • Clooney kontra... Barack Obama

  Kilka dni temu Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej doceniła thriller "Idy marcowe", przyznając obrazowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Okazuje się jednak, że film miał powstać znacznie wcześniej, lecz reżyserskie plany George'a Clooneya pokrzyżował... Barack Obama.

 • Seks, zbrodnie i walka o władzę, czyli fenomen "Gry o tron"

  Zamiast typowej opowieści fantasy ze szlachetnym bohaterem, któremu od początku pisany jest happy end i wieczna chwała, otrzymujemy przesyconą erotyzmem i przemocą telewizyjną epopeję. "Gra o tron" powraca i znów elektryzuje widzów.

 • Bruce Springsteen i Diana Ross nagrodzeni przez Baracka Obamę

  Prezydent Barack Obama po raz ostatni wręczył we wtorek (22 listopada) najwyższe odznaczenia cywilne USA: Prezydenckie Medale Wolności. Wśród wyróżnionych znaleźli się wybitni ludzie sztuki, rozrywki i sportu jak Michael Jordan, Robert De Niro, Diana Ross czy Bruce Springsteen.

 • George Lucas odznaczony przez Obamę

  George Lucas, twórca kultowych "Gwiezdnych wojen", odebrał w środę, 10 lipca, w Białym Domu odznaczenie "Medal of Arts". Wieloletnią pracę artysty w branży filmowej docenił prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama.

 • Katy Perry królową Twittera w 2016 roku

  Katy Perry po raz kolejny nie miała sobie równych w klasyfikacji gwiazd obserwowanych na Twitterze. W tyle zostawiła m.in. Justina Biebera, Taylor Swift i Baracka Obamę.

 • Led Zeppelin uhonorowani przez prezydenta

  ...świetnie sprawdzał się też na klawiszach i perkusistę, grającego tak, jakby od tego miało zależeć jego życie" - mówił na niedzielnej ceremonii Barack Obama. Prezydent Stanów Zjednoczonych nie omieszkał(...)"Gdy Jimmy Page, Robert Plant, John Paul Jones i John Bonham pojawili się na scenie w latach 60., nikt nie był na nich gotowy" - powiedział prezydent USA Barack Obama, wręczając grupie Led Zeppelin...

 • Dlaczego traci kolejne role?

  ...kontrowersyjna z uwagi na to, że ma on przechodzić przez jeden z największych na świecie terenów wodonośnych. Wskutek manifestacji ekologów z udziałem Hannah, Barack Obama odroczył decyzję co do budowy(...) w takich produkcjach, jak: "Orły Temidy", "Stalowe magnolie", "Fałszywa ofiara" oraz "Kill Bill". Niedawno skończyła pracę przy komedii "The Hot Flashes", w której gra główną rolę u boku Brooke Shields.

 • "Dynastia Kaczorów": Niezwykły reality show

  ...rodziny Robertsonów są na bieżąco gorąco komentowane w całych Stanach Zjednoczonych, nawet wśród polityków. Sam Barack Obama przyznał w wywiadzie dla magazynu People, że także ogląda "Dynastię kaczorów(...) dyskutowanych i wspominanych seriali przez użytkowników w Ameryce, pozostawiając swoich konkurentów, takich jak "Gra o tron" czy "Teoria wielkiego podrywu", daleko w tyle. Według najnowszego rankingu...

 • Elizabeth Holmes oszukała cały świat. W filmie zagra ją Jennifer Lawrence

  ...i tytuły, m.in. "Kobiety Roku", "Najmłodszej milionerki na świecie", "Ambasadorki przedsiębiorczości". Ten ostatni przyznał jej sam prezydent Barack Obama. Podbijała stawkę W 2013 roku niewielkie(...) Amerykanów, którzy mają ograniczony dostęp do służby zdrowia. Urządzeniem interesowały się też szpitale. Ekonomiści szacowali, że spółka Holmes jest warta 9 mld dolarów! Ona sama podbijała stawkę...

 • Linkin Park: Nie jesteśmy Slayerem (wywiad)

  ...- W rockowych stacjach radiowych nie grają już ostrej muzyki, ona nawet nie jest energiczna! Jest miękka i usypiająca - mówi INTERIA.PL Mike Shinoda z Linkin Park. Choć, jak zastrzega, jego grupa wcale nie pretenduje do miana najostrzejszej na świecie.