• Informacje na temat:

  barack obama i polska

Artykuły na temat: barack obama i polska
 • Barack Obama z podziwem o fińskim heavy metalu

  Przyjmując w Białym Domu głowy państw nordyckich, prezydent Barack Obama zaskoczył wszystkich uwagą o fińskim heavy metalu.

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Co Amaro ugotuje dla Obamy?

  Wiemy, co szef "Hell's Kitchen" zaserwuje prezydentowi Barackowi Obamie i innym światowym przywódcom. Uroczysta kolacja odbędzie się we wtorek, 3 czerwca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Przedpremiera dla prezydenta

  Michelle Obama okazuje się być kobietą wyjątkowo niecierpliwą. Jak poinformował producent brytyjskiego serialu "Downton Abbey", Pierwsza dama USA poprosiła o udostępnienie odcinków trzeciego sezonu, jeszcze przed ich amerykańską premierą w styczniu 2013 roku.

 • Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami

  Preferencja muzyczne polityków są w wielu przypadkach niewiadomą. Ten trend przełamywać zaczął m.in. Barack Obama , który od pewnego momentu regularnie publikuje swoje wakacyjne playlisty. Dziennikarze Radia Kampus - duet Pablo i Diego - postanowili sprawdzić natomiast, czego słucha były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski . Radiowcy, jak sami stwierdzili, po długim czasie...

 • 9-latkowi zasugerowano... samobójstwo

  ...4 listopada na ekrany kin wejdzie polska trójwymiarowa animacja zatytułowana "Latająca maszyna". W filmie wystąpił Lang Lang, światowej sławy wirtuoz fortepianu, zaliczony przez magazyn "Time" do grupy stu najbardziej wpływowych ludzi świata.

 • "Fahrenheit 11/9": Michael Moore o Trumpie

  ...zapadające w Białym Domu? Najwyższy czas zajrzeć za kulisy władzy mocarstwa numer jeden. Niewybaczalne błędy, które popełnił Barack Obama, nowe pokolenie liderów, które szykuje się do przejęcia władzy...

 • Na piwo z Lindą i Jolie

  .... badanych, a byłego prezydenta Lecha Wałęsę 23,1 proc. Tuż za nimi uplasował się aktor Tomasz Karolak (22,3 proc.). W "złotej dziesiątce" znalazł się także amerykański prezydent Barack Obama (13,6 proc(...) Palikot nadal piastuje wysoką czwartą pozycję (24,8 proc.), ale Lech Wałęsa spada na miejsce siódme (18,6 proc.), podczas gdy Barack Obama zostaje na miejscu dziesiątym (13,6 proc.). Posłanka...

 • "Hell's Kitchen": Amaro będzie gotował dla Obamy!

  We wtorkowym (27 maja) odcinku "Piekielnej Kuchni" serwis poprowadził Łukasz Kawaller, a nie tak jak dotychczas, szef Amaro. Powód? Wojciech Modest Amaro od kilku tygodni przygotowuje menu na wystawną kolację, w której wezmą udział światowi przywódcy, m.in. Barack Obama oraz prezydent Polski Bronisław Komorowski. - Jestem zaszczycony i czuję się niezwykle wyróżniony, że przyjdzie mi serwować...