• Informacje na temat:

  barack obama o polsce

Artykuły na temat: barack obama o polsce
 • Barack Obama z podziwem o fińskim heavy metalu

  Przyjmując w Białym Domu głowy państw nordyckich, prezydent Barack Obama zaskoczył wszystkich uwagą o fińskim heavy metalu.

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Przedpremiera dla prezydenta

  Michelle Obama okazuje się być kobietą wyjątkowo niecierpliwą. Jak poinformował producent brytyjskiego serialu "Downton Abbey", Pierwsza dama USA poprosiła o udostępnienie odcinków trzeciego sezonu, jeszcze przed ich amerykańską premierą w styczniu 2013 roku.

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Co Amaro ugotuje dla Obamy?

  Wiemy, co szef "Hell's Kitchen" zaserwuje prezydentowi Barackowi Obamie i innym światowym przywódcom. Uroczysta kolacja odbędzie się we wtorek, 3 czerwca, na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Na piwo z Lindą i Jolie

  .... badanych, a byłego prezydenta Lecha Wałęsę 23,1 proc. Tuż za nimi uplasował się aktor Tomasz Karolak (22,3 proc.). W "złotej dziesiątce" znalazł się także amerykański prezydent Barack Obama (13,6 proc(...) Palikot nadal piastuje wysoką czwartą pozycję (24,8 proc.), ale Lech Wałęsa spada na miejsce siódme (18,6 proc.), podczas gdy Barack Obama zostaje na miejscu dziesiątym (13,6 proc.). Posłanka...

 • "Hell's Kitchen": Amaro będzie gotował dla Obamy!

  ...wystawną kolację, w której wezmą udział światowi przywódcy, m.in. Barack Obama oraz prezydent Polski Bronisław Komorowski. - Jestem zaszczycony i czuję się niezwykle wyróżniony, że przyjdzie mi serwować dania znamienitym gościom, którzy pojawią się w Polsce, aby świętować z nami 25. rocznicę pierwszych wolnych wyborów - wyznał Wojciech Modest Amaro. - Mimo wielu lat pracy w tym zawodzie nie ukrywam, że...

 • Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami

  Preferencja muzyczne polityków są w wielu przypadkach niewiadomą. Ten trend przełamywać zaczął m.in. Barack Obama , który od pewnego momentu regularnie publikuje swoje wakacyjne playlisty. Dziennikarze Radia Kampus - duet Pablo i Diego - postanowili sprawdzić natomiast, czego słucha były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski . Radiowcy, jak sami stwierdzili, po długim czasie...

 • Kondolencje z zagranicy

  USA, Barack Obama: Łączymy się z Polakami w opłakiwaniu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wszystkich, którzy zginęli w tej katastrofie lotniczej. Katastrofa pod Smoleńskiem - zobacz raport specjalny(...) są dziś z Polakami. Nadszedł czas, by się zjednoczyć. Billy Ray Cyrus: Pomódlmy się, przyjaciele. To, co wydarzyło się wspaniałym ludziom w Polsce napawa wielkim smutkiem. Joe Jonas: Modlę się za...

 • "Moja kariera to dla mnie szok"

  Jej ojciec urodził się w Polsce, gdzie przeżył koszmar Holocaustu. Matka pochodzi ze Szwecji i chciała, by córka została... łyżwiarką figurową. Na szczęście Rykarda Parasol - bo o niej mowa(...) And The City Solution, Cat Power, Nicka Cave'a czy PJ Harvey. Przed krakowskim koncertem z Rykardą (w Polsce potocznie nazywana... Ryśką) rozmawiał Artur Wróblewski.