• Informacje na temat:

  barack obama polityk

Artykuły na temat: barack obama polityk
 • ​Barack Obama i jego związki z muzyką

  Ustępujący prezydent Barack Obama we wtorek (10 stycznia) w Chicago wygłosił swoje pożegnalne wystąpienie. Piastowanie urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych przez Obamę dobiega końca, więc to dobry czas na wszelkie podsumowania. My postanowiliśmy przypomnieć związki polityka ze światem muzyki, a tych w trakcie jego dwóch kadencji było całkiem sporo.

 • Czego Barack Obama słuchał w 2017 roku?

  Barack Obama podzielił się listą swoich ulubionych utworów minionego roku. Jakie piosenki gościły w odtwarzaczu byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych?

 • Clooney kontra... Barack Obama

  Kilka dni temu Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej doceniła thriller "Idy marcowe", przyznając obrazowi nominację do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. Okazuje się jednak, że film miał powstać znacznie wcześniej, lecz reżyserskie plany George'a Clooneya pokrzyżował... Barack Obama.

 • Tom Hanks popiera Obamę

  Hollywoodzki gwiazdor Tom Hanks wspiera przedstawiciela demokratów Baracka Obamę w wyścigu o nominację prezydencką.

 • Bono tuż za Barackiem Obamą

  Na czele zestawienia polityków, gwiazd show-biznesu, pisarzy czy filozofów, znalazł się Barack Obama. Prezydent Stanów Zjednoczonych wyprzedził szefów Google Larry'ego Page'a i Sergey'a Brina oraz Steve'a Jobsa z Apple. Na wysoką 4. pozycję listy trafił Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2. W pierwszej dziesiątce znajduje się również nazwisko innej gwiazdy muzyki - rapera Kanye Westa (7.). Poza...

 • George W. Bush śmieje się z Kanye Westa

  Opinię na temat startu rapera w wyborach prezydenckich w 2020 roku wygłosił już Barack Obama. Teraz przyszła kolej na poprzedniego prezydenta – George’a W. Busha.

 • Hiphopowy prezydent?

  Barack Obama, kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych, liczy na to, że w kampanii pomogą mu słynni raperzy Jay-Z i Kanye West.

 • Premiera dokumentu "Polacy w oczach świata"

  Premiera dokumentalnego filmu "Polacy w oczach świata", w którym na temat wybitnych przedstawicieli naszego narodu - cenionych za granicą polityków, uczonych, artystów, sportowców - wypowiadają się m.in. Dalajlama XIV i Barack Obama, odbyła się w czwartek, 2 października, w stolicy.

 • Aleksander Kwaśniewski podzielił się swoimi ulubionymi piosenkami

  Radio Kampus zdobyło listę ulubionych utworów byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego. Znaleźli się na niej m.in. Ray Charles, Łona i Webber oraz zięć polityka Kuba Badach.

 • Ten filmik bije rekordy popularności!

  ...pokazuje swoją bieliznę". Doskonale zmonotwany filmik wyśmiewa poglądy i kampanię republikańskiego kandydata. Drugim bohaterem filmu jest obecny prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, który wypowiada...