• Informacje na temat:

  barbara brylska i jej corka

Artykuły na temat: barbara brylska i jej corka
 • Barbara Brylska: Bogini polskiego kina

  Mówiono o niej: nasza Brigitte Bardot. W latach 60. i 70. XX wieku Barbara Brylska była ikoną kina. Każda grana przez nią bohaterka emanowała seksapilem i kojącym ciepłem.

 • Barbara Brylska: Najpiękniejsza dziewczyna w szkole

  Uchodziła za jedną z największych polskich piękności. Uroda pomagała jej w karierze, ale nie dała szczęścia.

 • Barbara Brylska: Jak odnalazła spokój

  Legenda polskiego kina. Podbiła nasze serca rolami Kamy w "Faraonie" i Krzysi w "Panu Wołodyjowskim". Dziś Barbara Brylska żyje z daleka od świata show-biznesu, poświęcając czas najbliższym.

 • Co robi Barbara Brylska?

  Urodziła się w niewielkiej miejscowości Skotniki koło Łęczycy w województwie łódzkim. Może dlatego Barbara Brylska (70 l.) do dziś najlepiej czuje się z dala od zgiełku miasta i tak bardzo kocha wieś(...) ginekologiem Ludwikiem Kosmalą, zakończyło się rozstaniem. Pani Barbara wspomina je jako niezwykle burzliwy okres swego życia. Choć zarazem i wyjątkowy, bo to właśnie z tego związku przyszły na świat jej dzieci...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Barbara Brylska: Heroina Polskiego Kina

  W poniedziałek, 2 grudnia, w Teatrze Ateneum w Warszawie, odbył się uroczysty wieczór podsumowujący pierwszą edycję projektu poświęconego najbardziej magnetycznym aktorkom polskiej kinematografii powojennej - "Heroina polskiego kina". Pierwszą laureatką gali została Barbara Brylska.

 • Barbara Brylska nie chce spotykać się z fanami

  Hoffman zamierzał powierzyć rolę Heleny w "Ogniem i mieczem". Barbara Brylska do dziś nie może się pogodzić z jej śmiercią. - Nie mogłam pracować. Próbowałam zrozumieć i zaakceptować to, co mnie spotkało(...) rolę Kamy w "Faraonie", uznawaną za jedną z najlepszych ról kobiecych w polskim kinie, Barbara Brylska została... wyrzucona z warszawskiej szkoły teatralnej. Zdecydowała się wystąpić w filmie Jerzego...

 • Najlepsza polska aktorka?

  Wśród 10. nominowanych do Złotych Kaczek "najlepszych aktorek w minionym 50-leciu" na próżno szukać jej nazwiska. Ale w latach 70. "polska BB" była największą gwiazdą naszego kina. Czy ktoś pamięta jeszcze dzisiaj Barbarę Brylską?

 • Zdobywała serca reżyserów

  ...- Czasem myślę, że ja już wszystko przeżyłam. Wszystkiego dotknęłam. Jestem spełniona i w bólu, i w radości - mówi Barbara Brylska. Wybitna polska aktorka, niezapomniana Kama z "Faraona" czy Krzysia Drohojowska z "Pana Wołodyjowskiego", obchodzi 5 czerwca 2011 roku 70. urodziny.

 • 8. sezon "Niani" czas zacząć

  ...). Niezapowiedzianej wizycie byłych teściów Skalskiego (Barbara Brylska i Marek Barbasiewicz) oraz odwiedzinach jego brata - Aleksa (Rafał Królikowski), po których Frania wyprowadzi się z domu. Tym razem to właśnie(...) Maksa. Przy okazji powrócą myśli o różnicy klasowej, jaka, jej zdaniem, jest między nimi. Maks z kolei nieustannie będzie starał się udowodnić, że sprosta wymaganiom przyszłej małżonki. Do tego dojdą...

Zdjęcia na temat: barbara brylska i jej corka
 • Barbara Brylska