• Informacje na temat:

  barbara bursztynowicz z mężem

Artykuły na temat: barbara bursztynowicz z mężem
 • Barbara Bursztynowicz: Blisko ludzi

  Aktorka, żona, matka. Kobieta spełniona w życiu zawodowym i prywatnie. Barbara Bursztynowicz opowiedziała o tym, jak trafiła do telenoweli „Klan”, zdradziła też, że jesienią wystąpi gościnnie w serialu „Ojciec Mateusz”.

 • Barbara Bursztynowicz lubi niespodzianki

  Z sentymentem wspomina święta ze swojego dzieciństwa. Choć tegoroczne Boże Narodzenie także będzie dla Barbary Bursztynowicz wyjątkowe. Po raz pierwszy do Wigilii zasiądzie tylko z mężem.

 • Barbara Bursztynowicz: Inaczej niż w "Klanie"

  Oddana rodzinie, bardzo cierpliwa, gotowa wszystkim pomagać... Widzom trudno sobie wyobrazić, aby prywatnie mogła się różnić od swojej bohaterki. A jednak Barbara Bursztynowicz (59 l.) prywatnie(...). W realnym życiu pani Barbara również robi duże wrażenie na mężczyznach. Jednak jej serce tylko dwa razy zabiło mocniej... Gdy była na studiach w warszawskiej szkole aktorskiej, o jej rękę starało się...

 • Barbara Bursztynowicz: Albo poker, albo ja

  Pani bohaterka, Elżbieta, to kobieta spokojna, rozsądna... Barbara Bursztynowicz : - No właśnie, czasami mogłaby popełniać jakieś błędy, wybuchnąć, pokłócić się. A ona ciągle tylko troszczy się(...) momencie domownicy mnie zapytali, czy nic innego nie potrafię ugotować. Jak pani się relaksuje? - Dużo spaceruję i lubię obserwować przyrodę, chętnie też wędruję po górach. I kocham podróże. Z mężem...

 • "Klan": Czas na bunt Elżbiety!

  Od 21 lat gra kobietę idealną, uosobienie spokoju, rozwagi i wyrozumiałości. Nie jest to wcale łatwe, dlatego Barbara Bursztynowicz czasami marzy, żeby jej bohaterka choć raz się… pokłóciła.

 • Książka z felietonami gwiazdy "Klanu"

  Barbara Bursztynowicz znana jako Elżbieta Chojnicka z serialu "Klan", odsłania przed widzami swoje życiowe sekrety. Wspomnienia aktorki można przeczytać w książce "Jak w życiu. Felietony". We wtorek artystka pojawiła się na spotkaniu promującym książkę.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • Chcę się wyzwolić.

  ..." Klanowa Elżbieta to jedna z moich propozycji. Ale marzę i chcę, żeby udało mi się wyzwolić spod jej skrzydeł. Chociaż to wygodne zdobyć sobie popularność i sympatię widzów jedną rolą" - w rozmowie z Tomaszem Piekarskim opowiada Barbara Bursztynowicz.

 • Kiedy mąż jest sam w domu

  ...- Moja bohaterka powoli godzić się będzie ze śmiercią Ryśka. Niestety, na horyzoncie pojawią się już niebawem całkiem nowe problemy - zdradza nam Barbara Bursztynowicz, czyli słynna Elżbieta z "Klanu".

 • Gdybym miała na to wpływ, byłabym babcią!

  Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta. Jak jest z panią? Barbara Bursztynowicz: - Mój wybitny nauczyciel, Tadeusz Łomnicki, zawsze mi powtarzał: "Nie przestawaj(...) związek, wydaje się, że małżeństwo to sielanka. Ma pani na to receptę? - Mój związek to przede wszystkim partnerstwo. My nieustannie z mężem rozmawiamy, cały czas mamy sobie coś do powiedzenia...

Zdjęcia na temat: barbara bursztynowicz z mężem
Dyskusje na temat: barbara bursztynowicz z mężem