• Informacje na temat:

  barbara kurdej-szatan dziecko

Artykuły na temat: barbara kurdej-szatan dziecko
 • Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowego członka rodziny

  Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła na swój Instagram zdjęcie przedstawiające nowego członka ich rodziny! "Nasza nowa domowniczka" - napisała pod fotografią gwiazda "M jak Miłość", przy okazji zdradzając także nieco więcej szczegółów.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży! Znamy szczegóły!

  Od lat bardzo o to zabiegali. Teraz spełniło się ich wielkie marzenie. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan po raz drugi zostaną rodzicami, jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień"!

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła drugą ciążę! Zaskakujące słowa!

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat rzekomej ciąży Barbary Kurdej-Szatan (34 l.). Gwiazda nie komentowała tych doniesień aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru „Party” oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!

 • Halina Mlynkova: Program i ślub

  Halina Mlynkova pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland". Nie będzie jednak jurorką, lecz gospodynią show!

 • Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan na planie zdjęciowym! Walczy o pracę?

  Basia Kurdej-Szatan (34 l.) cieszy się właśnie wyjątkowym stanem, jakim jest ciąża. Jednak przez to nie ma zamiaru zwalniać tempa i właśnie wróciła na plan zdjęciowy, by nagrywać reklamę dla popularnej sieci komórkowej.

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

 • Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się półnagim zdjęciem! W sieci wrze

  Na początku tygodnia Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz gwiazda postanowiła pochwalić się kulisami ciążowej sesji zdjęciowej i opublikowała na Instagramie półnagą fotkę!

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

Zdjęcia na temat: barbara kurdej-szatan dziecko
Wideo na temat: barbara kurdej-szatan dziecko
 • Kurdej-Szatan o drugiej ciąży!

  Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Wideoportalem skomentowała doniesienia mówiące o tym, że zrobi sobie dłuższą przerwę po urodzeniu drugiego dziecka. "Każda kobieta w ciąży przez pierwsze miesiące troszeczkę mniej pracuje. Jak urodziłam pierwsze dziecko, to byłam w programie "X-Factor". I jakoś dałam radę, aczkolwiek pierwszy miesiąc spędziłyśmy z Hanią w domu, nigdzie nie wychodząc

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Kurdej-Szatan tłumaczy się z relacjonowania suto zakrapianej imprezy!

  Barbara Kurdej-Szatan niedawno wstawiła do swoich mediów społecznościowych filmik z mocno zakrapianej imprezy, na której bawiła się wraz z mężem i przyjaciółkami. W wywiadzie dla Wideoportalu bez(...), bo odkąd mam dziecko i sporo pracy, to jestem bardziej odpowiedzialna" - wyjaśniła. Aktorka lubi tańczyć, ale nie ma już siły, aby bawić się do samego rana. "Domówki też są super, bo możemy bawić

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

Dyskusje na temat: barbara kurdej-szatan dziecko