• Informacje na temat:

  barbara kurdej-szatan w m jak miłość

Artykuły na temat: barbara kurdej-szatan w m jak miłość
 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!

 • Barbara Kurdej-Szatan urodziła! Rafał Szatan opublikował zdjęcie dziecka

  Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż aktorki, Rafał Szatan opublikował wzruszające zdjęcie z noworodkiem i zdradził imię dziecka.

 • Barbara Kurdej-Szatan kończy z "M jak miłość"? Nie pojawi się na planie

  Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd występujących w "M jak Miłość". Jak potoczą się dalsze losy granej przez nią bohaterki? Czy Joanna Chodakowska zniknie z serialu?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Tak wygląda przed porodem. Pokazała zdjęcia!

  Na chwilę przed porodem Barbara Kurdej-Szatan na swym profilu na Instagramie opublikowała nowe zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości. Gwiazda "M jak Miłość" w takim wydaniu oczarowała internautów.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Kiedy wraca do pracy? "Po porodzie ustalimy termin"

  ...- Jestem w kontakcie z produkcją "M jak miłość" i po porodzie ustalimy termin powrotu. W grudniu wracam do grania spektakli - mówi Barbara Kurdej-Szatan. Drugie dziecko aktorki ma przyjść na świat we wrześniu.

 • ​Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży: Znam płeć

  Barbara Kurdej-Szatan, której sympatię widzów przyniosły role m.in.: w "M jak Miłość" i "W rytmie serca" ogłosiła, iż jest w drugiej ciąży! W jednej z wypowiedzi zdradziła również nieco więcej szczegółów na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciąży. Kiedy poród?

  Ostatnio w mediach pojawiało się sporo informacji na temat ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Gwiazda nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz. Aktorka na łamach najnowszego numeru "Party" oficjalnie potwierdziła, że jest w drugiej ciąży. Wiemy, dlaczego tak długo skrywała tę tajemnicę!

 • Kurdej-Szatan w bikini. Ale ciało!

  Tak odważnie dawno nie było! Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci gorącym zdjęciem w samym bikini. Trzeba przyznać, że jej figura robi wrażenie! Barbara Kurdej-Szatan pokazała brzuch...

 • Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

  Jest aktorką, piosenkarką, a ostatnio udowodniła, że również utalentowaną tancerką! Tym razem gwiazda serialu "W rytmie serca" zaprezentuje się widzom Polsatu w nowej roli - prezenterki "Sylwestrowej Mocy Przebojów". Jak się sprawdzi?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Mniej "M jak miłość"

  Barbara Kurdej-Szatan jest zachwycona oglądalnością pierwszych odcinków serialu "W rytmie serca", w którym wciela się w postać szpitalnej pielęgniarki. Gwiazda nie rezygnuje również z pracy na planie "M jak miłość", choć ogranicza ją czasowo ze względu na próby do spektaklu "Chicago". Odbywają się one w Teatrze Variété, Barbara Kurdej-Szatan dzieli więc swój czas pracy między Warszawę a Kraków.

Zdjęcia na temat: barbara kurdej-szatan w m jak miłość
Wideo na temat: barbara kurdej-szatan w m jak miłość
Dyskusje na temat: barbara kurdej-szatan w m jak miłość