• Informacje na temat:

  barbara mostowiak odchodzi z m jak miłość

Artykuły na temat: barbara mostowiak odchodzi z m jak miłość
 • "M jak miłość": Ula wyjeżdża, Iga odchodzi?!

  Po wakacjach Mostowiaków czeka prawdziwa rewolucja: zmieni się nie tylko ich dom, ale także jego mieszkańcy. Kogo może zabraknąć w obsadzie?

 • Wiecznie żywi i kochani

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

 • Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"!

  Po 18 latach w "Emce" aktor zdecydował się opuścić serial. Dlaczego nie zobaczymy już więcej Marka Mostowiaka?

 • "M jak miłość": Pierwszy seks i ciąża!

  Gdy Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, w mediach rozpętała się burza, że gwiazda odchodzi z „M jak miłość”. Czy to prawda?

 • Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"?

  W mediach pojawiły się pogłoski, że Teresa Lipowska (81 l.) żegna się z serialem "M jak miłość". Czy faktycznie?

 • "M jak miłość": Czas żałoby w Grabinie

  Teresa Lipowska w tym roku obchodzi 80. urodziny i 60-lecie pracy zawodowej. Podwójny jubileusz uczciła wydaniem książki „Nad rodzinnym albumem. Teresa Lipowska w rozmowach z Iloną Łepkowską”, która podsumowuje jej dotychczasowe życie i karierę. Jak mówi, ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia – kochającego syna, wnuki i rolę w „M jak miłość”, która zjednała jej życzliwość ludzi.

 • ​"M jak miłość": Mateusz znów zacznie nękać Justynę?

  .... Wyzna Mostowiakowi, że Mateusz wciąż ją nęka, po czym oznajmi mu, iż... odchodzi z pracy. - Tyle panu i pana rodzinie zawdzięczam... Nie chcę, żeby pana syn znów przeze mnie wpakował się w jakieś(...)W 1387. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 w poniedziałek 24 września o godzinie 20.55) Mateusz spotka wracającą z zakupami do domu Justynę. Podejdzie do swej byłej nauczycielki i zaoferuje, że...

 • Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan!

  Do tego kroku Andrzej Młynarczyk (37 l.) przymierzał się już od dawna. Scenarzyści „M jak miłość” nie byli więc zdziwieni, gdy wiosną oznajmił im, że po 10 latach pracy, postanowił pożegnać się(...).  Zapytana o to, jak potoczą się losy jej bohaterki w „M jak miłość”, zaskoczyła odpowiedzią: „Na razie mogę zdradzić tylko tyle, że Tomek się obudzi”.  Czyżby nie znała nowego scenariusza? A może...

 • "M jak miłość": Huczne wesele

  ...towarzystwo nawet po wyjeździe Marka, Ewy (Kacper Kuszewski, Dominika Kluźniak) oraz ich dzieci. To rozwiązanie wymusiła na scenarzystach decyzja Kacpra Kuszewskiego, który oświadczył, że odchodzi z "M jak(...)Po wakacjach u Mostowiaków zajdzie wiele zmian. Jednak najważniejszą z nich będzie ślub. I to powtórny. Czas leczy rany? "Tak" ponownie powiedzą sobie Marysia i Artur (Małgorzata Pieńkowska, Robert...

 • Zmiany u Lubiczów i Mostowiaków!

  W sezonie wakacyjnym ekipa "Klanu" spokojnie wypoczywa. Barbara Bursztynowicz w USA, Andrzej Grabarczyk na Mazurach. Natomiast "M jak miłość" nadal się kręci. Urlop jednak ma w planie. Stare, dobre seriale przygotowują się do jesiennego powrotu na antenę.

Dyskusje na temat: barbara mostowiak odchodzi z m jak miłość