• Informacje na temat:

  barbara polska aktorka

Artykuły na temat: barbara polska aktorka
 • Zmarła aktorka Barbara Wałkówna

  Jej głos zna cała Polska. Była głosem Jej Ekscelencji w filmie "Seksmisja" Juliusza Machulskiego. Barbara Wałkówna zmarła 28 stycznia w Domu Aktora Weterana w Skolimowie. Aktorka miała 85 lat.

 • Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej sesji zdjęciowej

  Barbara Kurdej-Szatan razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Para o ciąży aktorki poinformowała fanów początkiem maja. Od tego czasu w sieci przybywa zdjęć, na których gwiazda "M jak miłość" dumnie prezentuje ciążowe krągłości. Ostatnio na Instagrama kobiety trafiło wyjątkowe zdjęcie, w czarnej obcisłej sukience. Internauci są zachwyceni!

 • Najlepsza polska aktorka?

  Wśród 10. nominowanych do Złotych Kaczek "najlepszych aktorek w minionym 50-leciu" na próżno szukać jej nazwiska. Ale w latach 70. "polska BB" była największą gwiazdą naszego kina. Czy ktoś pamięta jeszcze dzisiaj Barbarę Brylską?

 • "Ewa chce spać": Filmowy debiut Barbary Kwiatkowskiej

  ...zainspirowały Chmielewskiego. Po premierze "Ewy..." zarzucano mu nawet niesłusznie naśladownictwo francuskich mistrzów. Fabuła była prosta: do pewnego miasteczka przyjeżdża Ewa Bonecka (Barbara(...) charakterystycznych postaci z życiorysami wypisanymi na twarzach błyszczą naturalną urodą i młodzieńczą świeżością odtwórcy ról pary głównych bohaterów - 17-letnia wtedy Barbara Kwiatkowska i 25-letni Stanisław...

 • Aktorka "Klanu": Miewam kryzysy

  Jeśli scenarzyści piszą dla nas atrakcyjne zdarzenia, to rola jest ciągle atrakcyjna. Natomiast nie będę ukrywać, że miewam kryzysy - przyznała Barbara Bursztynowicz, od 13 lat w serialu "Klan".

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Nie tylko żona Polańskiego

  ..."Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii Roman Polański. Gdyby żyła, to w poniedziałek, 1 czerwca, 80. urodziny obchodziłaby pierwsza żona reżysera, znana aktorka Barbara Kwiatkowska-Lass.

 • Barbara Brylska uhonorowana w Rosji

  Uwielbiana w Rosji polska aktorka Barbara Brylska odebrała w środę Bałtycką Gwiazdę, jedną z najważniejszych nagród Petersburga, przyznaną jej za wybitne zasługi w budowaniu i rozwijaniu więzi kulturowych pomiędzy narodami regionu Morza Bałtyckiego.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów

  ...gwiazd w "Kolędowaniu z Fundacją Polsat". Tuż potem Barbara zacznie przygotowania do największej dyskoteki w Polsce, czyli Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019, którą na żywo poprowadzi wprost ze Stadionu(...) cała Polska. Nie zabraknie takich hitów, jak "Mama ostrzegała" grupy Daj To Głośniej" i "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego "Chihuahua", Layzee Fka...

 • Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą Sylwestrową Moc Przebojów Polsatu 2019/2020

  Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z prowadzących sylwestrowej imprezy Polsatu, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Zdjęcia na temat: barbara polska aktorka
Dyskusje na temat: barbara polska aktorka