• Informacje na temat:

  barbara wierny

Artykuły na temat: barbara wierny
 • Barbara Brylska znów w żałobie. Najpierw śmierć zabrała jej córkę, a teraz coś takiego!

  Ma za sobą trudny czas, pełen smutku i rozmyślań o przeszłości. Barbara Brylska niedawno pożegnała swojego byłego męża, Ludwika Kosmala (†80). Na wieść o jego śmierci aktorka przerwała urlop na swojej podwarszawskiej działce i przyjechała do stolicy, aby być wsparciem dla ukochanego syna, Ludwika Juniora (36 l.).  - Barbara nie miała częstych kontaktów z byłym mężem, ale po wielu latach milczenia...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Powrót Barbary

  Po ośmiu latach nieobecności do pracy na planie "Klanu" wraca Aldona Orman, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Komisarzu Aleksie" i "Barwach szczęścia". Jako Barbara Milecka niespodziewanie pojawi się w życiu swojego męża Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski).

 • Santa Barbara nagradza aktorki

  Diane Lane ( "Gniew oceanu" , "Niewierna" , "Pod słońcem Toskanii" ) i Charlize Theron ( "Adwokat diabła" , "Uwikłany" , "Włoska robota" ) otrzymają specjalne honory podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. 19. edycja tej imprezy rozpocznie się już 30 stycznia.

 • "Plebania": Sylwia Wysocka była pierwszą muzą... Mariusza Trelińskiego

  Sylwia Wysocka, czyli niezapomniana Barbara Wojciechowska z "Plebanii", nie lubi wracać pamięcią do czasów, gdy była studentką łódzkiej szkoły filmowej po uszy zakochaną w... Mariuszu Trelińskim. Aktorka przez pięć lat związana była ze znanym reżyserem, ale nie była z nim szczęśliwa!

 • DiCaprio: Laury za całokształt

  Leonardo DiCaprio w niedzielę, 30 stycznia, odebrał wyróżnienie Platinum Award, honorujące jego dotychczasowe zawodowe dokonania. Nagrodę przyznali aktorowi organizatorzy festiwalu Santa Barbara International Film Festival - została ona ustanowiona, by upamiętnić 20-lecie istnienia imprezy. Leonardo DiCaprio nominowany jest w tym roku do Oscara za rolę w obrazie "Aviator" Martina Scorsese

 • "M jak miłość": Oto były chłopak Joanny, czyli nowa twarz u Mostowiaków!

  Po wakacjach wierni widzowie "Emki“ poznają Darka (Marcin Sztabiński), byłego chłopaka Joanny (Barbara Kurdej-Szatan), amerykańskiej opiekunki Wojtusia (Felek Matecki). Sprawdź szczegóły!

 • "Klan": Rewolucja w życiu Chojnickich

  Co sezon w "Klanie" pojawiają się plotki, że tym razem serial na pewno zniknie z anteny. Wyniki oglądalności pokazują jednak, że najdłużej nagrywana polska telenowela ma się świetnie i wciąż ma grono wiernych fanów.

 • "O mnie się nie martw": Poznajcie matkę Kaszuby!

  Wierni fani serialu "O mnie się nie martw" będą w końcu mieli okazję poznać matkę mecenasa Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski). W roli Renaty zobaczymy cenioną aktorkę Katarzynę Gniewkowską, czyli niezapomnianą doktor Marię Konarską z "Czasu honoru", Lucynę Duszyńską z "Majki" i Barbarę Drawską ze "Szpilek na Giewoncie".

 • Zapracowany Polański

  Paląca się czerwona lampka przed studiem 6 w wytwórni filmowej Barrandov oznacza, że trwa kolejny dzień zdjęciowy "Olivera Twista". Strażnik, stojący przed studiem, zatrzymuje każdego słowami: "Dalej ani kroku! Pan Polański bardzo nie lubi, aby ktokolwiek mu przeszkadzał" - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Sierszuła.

Zdjęcia na temat: barbara wierny
Wideo na temat: barbara wierny
 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...

 • Ci, którzy żyją i umierają

  Młoda wiedenka Sita (Anna Fischer) układa sobie życie w Berlinie. Studiuje germanistykę, pracuje jako dokumentalistka w telewizji, spotyka się z chłopakami. Na jednej z imprez poznaje izraelskiego fotografa – Jocquina, z którym zaczyna powoli łączyć ją coś więcej. Jest szczęśliwa. Dziewczyna na chwilę wraca do Wiednia na urodziny 95-letniego dziadka. Sita zatrzymuje się u ojca, Lenziego i jego nowej żony. Przeglądając rodzinne papiery przypadkiem znajduje w nich zdjęcie dziadka w mundurze SS....

Dyskusje na temat: barbara wierny