• Informacje na temat:

  barbie lalki

Artykuły na temat: barbie lalki
 • Lalka Barbie na dużym ekranie

  Słynna na całym świecie lalka Barbie zadebiutuje na dużym ekranie w filmie fabularnym.

 • Amy Schumer nie zagra Barbie

  Amy Schumer nie zagra głównej roli w filmie o przygodach lalki Barbie. Amerykańska komiczka zrezygnowała z udziału w produkcji z powodu innych zobowiązań.

 • Margot Robbie jako lalka Barbie

  Produkująca zabawki firma Mattel oraz wytwórnia Warner Bros. doszły do porozumienia w sprawie produkcji filmu, którego bohaterką będzie... Barbie. W tytułową laką ma wcielić się nominowana do Oscara za "Jestem najlepsza. Ja, Tonya", Margot Robbie.

 • Barbara Kurdej-Szatan jak Barbie

  Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w nagraniu piosenek do pełnometrażowego filmu "Barbie: Gwiezdna przygoda" (w kinach od 12 sierpnia). Gwiazda przyznaje, że łączy ją z bohaterką bajki pewne podobieństwo - obie podążają za głosem serca.

 • Cichopek w reklamie ... Barbie

  Katarzyna Cichopek została gwiazdą tegorocznej kampanii promocyjnej zabawek z serii "Barbie i Trzy Muszkieterki". Popularna aktorka i prezenterka wzięła udział w nagraniu reklamy i zaśpiewała wykorzystaną w spocie piosenkę "Razem tak".

 • Barbie - nowa dziewczyna Bonda

  ..."Dziewczyna Bonda" - to najnowsze wcielenie Barbie, najpopularniejszej lalki świata. "Barbie i Ken będą hołdem dla filmów bondowskich i ich sławnych bohaterów" - poinformował Jamie Cygielman, wicedyrektor ds. marketingu firmy Mattel. Ken, nieodłączny towarzysz Barbie, będzie nosił "firmowy" bondowski smoking. Barbie ubrano natomiast w złotą, koronkową suknię i czerwony szal. Na udzie lalki...

 • Salma Hayek krytycznie o Barbie na cześć Fridy Kahlo

  Na rynku zadebiutowała niedawno wyjątkowa kolekcja lalek Barbie, wśród których znalazła się podobizna legendarnej malarki Fridy Kahlo. Odtwórczyni głównej roli w poświęconym jej biograficznym filmie o sposobie przedstawienia artystki nie ma jednak najlepszego zdania...

 • Margot Robbie faworytką do roli Barbie

  Gwiazda "Wilka z Wall Street", Margot Robbie, jest najpoważniejszą kandydatką do roli Barbie w fabularnym filmie opowiadającym historię słynnej lalki.

 • Barbie i Ken na ekranie

  Barbie i Ken, znane na całym świecie lalki firmy Mattel, zadebiutują na dużym ekranie. Będzie to pierwsza pełnometrażowa produkcja z nimi w rolach głównych. Animacją zajmie się firma "The Nutcracker". Producenci nie poinformowali na razie, jakie przygody przeżyją popularne lalki.

 • Aqua wracają na 20-lecie powstania "Barbie Girl"

  Kultowa grupa lat 90. postanowiła wznowić działalność, aby uczcić 20. rocznicę wydania singla "Barbie Girl". Co planuje na tę okazję?

Zdjęcia na temat: barbie lalki
Wideo na temat: barbie lalki
Dyskusje na temat: barbie lalki