• Informacje na temat:

  barbra

Artykuły na temat: barbra
 • ​Barbra Streisand atakuje Donalda Trumpa

  Barbra Streisand nie po raz pierwszy angażuje się w życie polityczne kraju. Wcześniej była jednym z darczyńców, wspierających kampanię Baracka Obamy i Hilary Clinton. Teraz mówi wprost, dlaczego Donald Trump tak bardzo nie spełnia jej oczekiwań.

 • Barbra Streisand ostro o Donaldzie Trumpie. "Ani mądrości, ani charakteru"

  Barbra Streisand, przy okazji zbierania pieniędzy na komitet wspierający Joe Bidena, powiedziała, co myśli o Donaldzie Trumpie.

 • Barbra Streisand podarowała córce George'a Floyda akcje firmy Disney

  ...certyfikatem zaświadczającym, że jest teraz właścicielką akcji wytwórni Disneya. "Dziękuję, Barbra Streisand, za ten prezent. Dzięki tobie jestem teraz akcjonariuszką Disneya" - napisała dziewczynka. Na tym jednak lista prezentów się nie kończy. Streisand dołączyła do przesyłki także dwa swoje studyjne albumy: "My name is Barbra" i "Color me Barbra" z 1965 i 1966 roku. Akcje Disneya kosztują...

 • Barbra Streisand apeluje do Amerykanów, by nie głosowali na Donalda Trumpa

  Barbra Streisand to jedna z największych ikon Hollywood. Podczas trwającej sześć dekad kariery zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym Złote Globy, nagrody Grammy, Emmy, Prezydencki Medal Wolności oraz statuetkę Oscara za rolę w filmie "Zabawna dziewczyna". Legendarna piosenkarka, autorka tekstów, scenarzystka i aktorka, od dawna jest też mocno zaangażowana w działalność...

 • Barbra Streisand i Ariana Grande na jednej scenie

  ..." additional="— Barbra Streisand (@BarbraStreisand)" date="7 sierpnia 2019" user="BarbraStreisand" /> Niedawno Ariana Grande oraz coraz bardziej popularny producencki duet Social House połączyli siły...

 • ​Barbra Streisand: Nowa płyta "Walls" w listopadzie

  ...​Barbra Streisand wydaje płytę z nowymi, oryginalnymi piosenkami. Album "Walls" ukaże się 2 listopada, a promuje go polityczny singel "Don’t Lie To Me".

 • Barbra Streisand: Nazywali ją "wiecznie zakochaną kobietą"

  Swoim wyjątkowym głosem o ciepłej barwie potrafi zaczarować miliony fanów na całym świecie. Na scenie Barbra Streisand śpiewa o miłości, ale w życiu szukała jej wiele lat.

 • Barbra Streisand kibicuje Lady Gadze

  Aktorka i piosenkarka Barbra Streisand wyraziła swoje wsparcie dla młodszej koleżanki po fachu, Lady Gagi. Gwiazda "American Horror Story" przejmie po Streisand rolę początkującej gwiazdy estrady Esther w nowej wersji musicalu "Narodziny gwiazdy".

 • Aniston jako... Barbra Streisand

  Gwiazda filmu "Zabawna dziewczyna " - Barbra Streisand jest zachwycona tym, że Jennifer Aniston naśladuje ją na potrzeby zdjęć do wrześniowego numeru "Harpers Bazaar".

 • Barbra Streisand na aukcji

  Pod młotek trafi ponad 400 przedmiotów. Aukcja odbędzie się w Astra West w Pacific Design Center w zachodnim Hollywood. Część pamiątek będzie można licytować za pośrednictwem Internetu. Informacje podał koordynator aukcji Darren Julien. Podczas aukcji, nazwanej "Her Name is Barbra", kupić będzie można przedmioty, które dokumentują karierę Barbry Streisand, począwszy od lat 60. ubiegłego wieku, po...

Zdjęcia na temat: barbra
Dyskusje na temat: barbra