• Informacje na temat:

  barbra streisand

Artykuły na temat: barbra streisand
 • ​Barbra Streisand atakuje Donalda Trumpa

  Barbra Streisand nie po raz pierwszy angażuje się w życie polityczne kraju. Wcześniej była jednym z darczyńców, wspierających kampanię Baracka Obamy i Hilary Clinton. Teraz mówi wprost, dlaczego Donald Trump tak bardzo nie spełnia jej oczekiwań.

 • Barbra Streisand ostro o Donaldzie Trumpie. "Ani mądrości, ani charakteru"

  Barbra Streisand, przy okazji zbierania pieniędzy na komitet wspierający Joe Bidena, powiedziała, co myśli o Donaldzie Trumpie.

 • Barbra Streisand podarowała córce George'a Floyda akcje firmy Disney

  Gianna Floyd, córka czarnoskórego mężczyzny, którego śmierć wywołała falę protestów i zamieszek w Stanach Zjednoczonych, jest teraz udziałowcem wytwórni Disneya. Nie wiadomo, jak duży jest pakiet akcji, który dziewczynka dostała od Barbry Streisand. Wiadomo za to, że nie był to jedyny prezent, jaki podarowała jej słynna piosenkarka.

 • Barbra Streisand apeluje do Amerykanów, by nie głosowali na Donalda Trumpa

  Legendarna wokalistka i aktorka po raz kolejny wypowiedziała się krytycznie o urzędującym prezydencie Stanów Zjednoczonych. W ostrym felietonie opublikowanym w "Variety" wyznała, że boi się reelekcji Donalda Trumpa, któremu zarzuca m.in. łamanie zasad demokracji. "Od 2016 roku tkwimy w bagnie, unurzani w błocie Trumpa" - pisze ostro Streisand.

 • Barbra Streisand i Ariana Grande na jednej scenie

  Podczas koncertu legendarnej wokalistki Barbary Streisand w Chicago, w jednym z utworów dołączyła do niej na scenie Ariana Grande. Publiczność nie kryła swojego zachwytu niespodzianką, którą jej zafundowano, a nagrania z występu obiegły sieć.

 • ​Barbra Streisand: Nowa płyta "Walls" w listopadzie

  ...​Barbra Streisand wydaje płytę z nowymi, oryginalnymi piosenkami. Album "Walls" ukaże się 2 listopada, a promuje go polityczny singel "Don’t Lie To Me".

 • Barbra Streisand kibicuje Lady Gadze

  Aktorka i piosenkarka Barbra Streisand wyraziła swoje wsparcie dla młodszej koleżanki po fachu, Lady Gagi. Gwiazda "American Horror Story" przejmie po Streisand rolę początkującej gwiazdy estrady Esther w nowej wersji musicalu "Narodziny gwiazdy".

 • Barbra Streisand: Nazywali ją "wiecznie zakochaną kobietą"

  Swoim wyjątkowym głosem o ciepłej barwie potrafi zaczarować miliony fanów na całym świecie. Na scenie Barbra Streisand śpiewa o miłości, ale w życiu szukała jej wiele lat.

 • Aniston jako... Barbra Streisand

  Gwiazda filmu "Zabawna dziewczyna " - Barbra Streisand jest zachwycona tym, że Jennifer Aniston naśladuje ją na potrzeby zdjęć do wrześniowego numeru "Harpers Bazaar".

 • Barbra Streisand na aukcji

  Setki filmowych pamiątek związanych z karierą Barbry Streisand ( "Zabawna dziewczyna" , "Książę przypływów" ) będzie można kupić podczas aukcji, która odbędzie się 5 czerwca. Wpływy zasilą konta fundacji założonej przez aktorkę.

Zdjęcia na temat: barbra streisand
Dyskusje na temat: barbra streisand
 • Re: ​"Barwy szczęścia": Helena Englert świętuje 20. urodziny... wirtualnie!

  Znasz aktorkę Barbra Streisand czy aktora Danny Trejo albo Jana Himilsbacha? Żadne z nich konkursu piękności by nie wygrało a są sławnymi aktorami z czego dwoje zrobiło karierę światową a pan Jan nawet szkoły aktorskiej nie skończył! Nie rozumiem cię, aktor nie musi być piękny to nie konkurs piękności! Jako Koń masz duży łeb więc wydawałoby się, że masz czym myśleć a tutaj popatrz.........!

 • Re: "Mąż czy nie mąż": Magda Schejbal nie dba o to, co mówią inni

  Barbra Streisand ? miała zeza,a Magda ma dłuuugi nochal :( Jest miła, wierna i kocha dzieci,a wyliczanie wad uroku osobistego nie jest obiektywne. Jednemu podoba się córka, drugiemu teściowa.