• Informacje na temat:

  barbra streisand reżyser

Artykuły na temat: barbra streisand reżyser
 • Barbra Streisand kończy karierę

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Barbra Streisand ogłosiła w środę 19 lipca, że kończy karierę koncertową. Ostatnie cztery występy odbędą się pod koniec września w Los Angeles i Nowym Jorku. Czy porzuci również karierę aktorską nie wiadomo.

 • Barbra Streisand z Medalem Wolności

  We wtorek (24.11) w Białym Domu wręczono Prezydenckie Medale Wolności . Jedną z osób uhonorowanych w 2015 roku przez Baracka Obamę jest wokalistka i aktorka Barbra Streisand . "Sprzedała więcej(...) ludzi: innowatorów, artystów i liderów, którzy przyczyniają się do wzmocnienia siły amerykańskiego narodu" - powiedział prezydent. Wśród wyróżnionych znaleźli się także m.in. reżyser Steven Spielberg...

 • Barbra Streisand broni Michaela Jacksona: "Te dzieci były zachwycone, że mogą tam być"

  Barbra Streisand znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio publicznie wypowiedziała się na temat sprawy Michaela Jacksona - choć współczuje ofiarom, usprawiedliwiała Króla Popu. Gwiazda wspomniała także o ruchu #metoo twierdząc, że może być szkodliwy dla kobiet.

 • Barbra Streisand otrzyma nagrodę AFI

  Amerykański Instytut Filmowy ogłosił, że laureatką jego przyszłorocznej nagrody za całokształt twórczości będzie Barbra Streisand. Aktorka i piosenkarka w jednej osobie, zostanie pierwszą kobietą uhonorowaną tym wyróżnieniem w 29-letniej historii Instytutu.

 • Streisand bije Harrisona Forda

  W sieci odnaleziono zaginiony materiał filmowy nagrany przy okazji realizacji filmu "Indiana Jones i Świątynia Zagłady". Widać na nim Barbrę Streisand... okładającą biczem Harrisona Forda.

 • Barbara Streisand w musicalu

  Barbara Streisand chce wystąpić w nowej wersji kultowego musicalu "Cyganka". Piosenkarka stara się o rolę Mama Rose.

 • Barbra Streisand zaśpiewa na Oscarach

  Legenda amerykańskiej wokalistyki Barbra Streisand potwierdziła swój występ na 85. ceremonii wręczenia Oscarów. Dwukrotna laureatka Nagrody Akademii zaśpiewa na oscarowej scenie po raz pierwszy od 36 lat.

 • Barbra Streisand zaśpiewa na Oscarach

  Legenda amerykańskiej wokalistyki Barbra Streisand potwierdziła swój występ na 85. ceremonii wręczenia Oscarów. Dwukrotna laureatka Nagrody Akademii zaśpiewa na oscarowej scenie po raz pierwszy od 36 lat.

 • Streisand matkuje Stillerowi

  Barbra Streisand ( "Zabawna dziewczyna" , "Książę przypływów" ) po ponad ośmioletniej przerwie w ekranowych występach powraca do kina. Aktorka uległa namowom Bena Stillera ( "Zoolander" , "Nadchodzi Polly" ) i wystąpi w kontynuacji przebojowej opowieści "Poznaj mojego tatę" , w której wcieli się w matkę bohatera kreowanego przez Stillera.

 • Nowy Jork chce Streisand

  Błyskawicznie wyprzedano wejściówki na dwa pożegnalne koncerty Barbry Streisand, które odbędą się w nowojorskiej Madison Square Garden, 27. i 28. września. Nabywców nie odstraszyły nawet wyjątkowo wysokie ceny - za najtańszy bilet trzeba było zapłacić 125, a za najdroższy aż 1500 dolarów!