• Informacje na temat:

  barcelona

Artykuły na temat: barcelona
 • Zakochani w Barcelonie

  W muzyce zespołu Giulia y Los Tellarini zakochał się Woody Allen, dzięki czemu utwory grupy znalazły się na ścieżce dźwiękowej jego ostatniego filmu "Vicky Cristina Barcelona".

 • Zakochani w Barcelonie

  W muzyce zespołu Giulia y Los Tellarini zakochał się Woody Allen, dzięki czemu utwory grupy znalazły się na ścieżce dźwiękowej jego ostatniego filmu "Vicky Cristina Barcelona".

 • Woody Allen Barcelona

  Dwa tygodnie temu, po prawie 30 latach zwłoki, do naszych kin zawitała "Annie Hall" w reżyserii Woody'ego Allena. Od dziś mamy okazję zapoznać się z bardziej współczesnym jego filmem. "Vicky Cristina Barcelona" to historia wakacyjnego wypadu do Hiszpanii dwóch przyjaciółek, Vicky i Cristiny. Jedna z nich jest bardzo ułożona, rozważana, a do tego zaręczona, ta druga z kolei jest jej...

 • Freddie Mercury znów w Barcelonie

  We wtorek, 4 września, na polskim rynku ukazała się specjalna edycja płyty "Barcelona" z okazji 25. rocznicy wydania albumu. A dziś (5 września) świat świętuje kolejną rocznicę urodzin Freddiego Mercury'ego.

 • "10 000 kilometrów" między Barceloną a Los Angeles

  Niezwykła i wzruszająca historia miłosna. Barcelona. Oni - oboje piękni i młodzi. Razem planują wspólną przyszłość. Pewnego dnia ona dostaje maila z zaproszeniem na roczny staż do Los Angeles. Obserwujemy ich wspólny poranek, a potem dziwny związek na odległość charakteryzujący się tylko namiastką czyjejś obecności - widokiem bliskiej osoby na ekranie komputera. To poprzez różnego rodzaju...

 • Wystartował festiwal Primavera Sound w Barcelonie (relacja)

  To już czternasta edycja międzynarodowego festiwalu w samym sercu Katalonii. W tym roku na Primaverę przyjechało ponoć sto tysięcy ludzi. A mają oni okazję wybierać koncerty spośród niemal 300 wykonawców. Impreza ma miejsce nad samym morzem, w Parc del Forum de Barcelona. Ale nie tylko.

 • Kraków, Barcelona i James Bond, czyli obraz miasta w kinie

  Od 23 października Kraków znów będzie światową stolicą filmu. Przez dwa dni w mieście będą gościć m.in. laureaci Oscara - Ewa Braun i Allan Starski, Lluci Homs z Catalunya Film Commission, odpowiedzialnej za wizerunek Barcelony w filmach Pedro Almodovara czy Woody'ego Allena, a także najlepsi światowi eksperci, zajmujący się turystyką filmową i wizerunkiem miejsc.

 • Allen kręci w Barcelonie

  "Mam nadzieję, że będę potrafił pokazać światu Barcelonę" - powiedział Woody Allen w poniedziałek, 2 lipca, podczas konferencji prasowej w Barcelonie, zorganizowanej z okazji rozpoczęcia produkcji jego najnowszego filmu.

 • Małgorzata Szumowska w Barcelonie

  Małgorzata Szumowska , zaliczana do grona najzdolniejszych europejskich reżyserów filmowych młodego pokolenia, będzie gościem Międzynarodowego Przeglądu Kina Kobiecego. Impreza rozpoczyna się w poniedziałek, 10 czerwca, w Barcelonie.

 • "Wojaczek" najlepszy w Barcelonie

  Film Lecha Majewskiego "Wojaczek" otrzymał nagrodę Don Kichota dla najlepszego filmu fabularnego podczas zakończonego w Barcelonie Festiwalu Kina Niezależnego. To już kolejne wyróżnienie dla tego obrazu.

Zdjęcia na temat: barcelona
 • Penelope Cruz i Javier Bardem
Dyskusje na temat: barcelona