• Informacje na temat:

  bardach

Artykuły na temat: bardach
 • Salma Hayek i Javier Bardem na planie. "Byłam wystraszona"

  Meksykańska gwiazda kina w najnowszym wywiadzie opowiedziała o pracy nad filmem "The Roads Not Taken", w którym główną rolę zagrał Javier Bardem. Choć Hayek przyjaźni się z nim od lat, na planie panowała bardzo napięta atmosfera. "Prawdę mówiąc, byłam wystraszona" - przyznaje aktorka.

 • "Ekologiczni hipokryci". Na celowniku gazet Javier Bardem i Penelope Cruz

  Hiszpańskie media, w związku z zakończonym w niedzielę, 15 grudnia, szczytem klimatycznym COP25 w Madrycie, wytykają niektórym celebrytom, w tym kilku sławnym aktorom, że mimo ekologicznej retoryki, sami przyczyniają się do zatruwania środowiska naturalnego. Na celowniku znaleźli się m.in. Javier Bardem i Penelope Cruz.

 • Javier Bardem zagra Frankensteina?

  Javier Bardem prowadzi rozmowy w sprawie roli Frankensteina w serii filmów o potworach wytwórni Universal - poinformował magazyn "Variety". Hiszpański aktor dołączy tym samym do Toma Cruise'a, Johnny'ego Deppa i Russella Crowe'a, którzy również podpisali kontrakty na udział w nowych wersjach klasycznych horrorów.

 • Javier Bardem u Inarritu

  Javier Bardem wystąpi w nowym filmie Alejandro Gonzaleza Inarritu, "Biutiful".

 • Javier Bardem znów dał się oszpecić dla roli

  Javier Bardem, by zagrać Pabla Escobara, przybrał na wadze, nosił "protezę" brzucha i chodził jak kaczka. Kolejne poświęcenia, jakie poniósł, to szpecąca fryzura i wąsy. Efekt tej metamorfozy będziemy mogli ocenić, oglądając film "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara".

 • Bardem o "Bondzie" Mendesa

  Nominowany do Oskara Javier Bardem przyznał, że zaoferowano mu rolę, którą trudno będzie odrzucić. Aktor spotkał się z Samem Mendesem, żeby porozmawiać na temat szczegółów realizacji filmu o roboczym tytule "James Bond 23". Rozmowa okazała się owocna, Bardem jest zaintrygowany ideą reżysera.

 • Okupnik amazonką, Mozil bardem

  Tatiana Okupnik królową amazonek, Czesław Mozil bardem! Słynna para prowadzących z muzycznego show "X Factor" dołączyła do obsady polskiej wersji językowej komedii "Roman Barbarzyńca".

 • Zmarł Juan Antonio Bardem

  W wieku 80 lat zmarł w środę, 30 października, w Madrycie, reżyser filmowy Juan Antonio Bardem - poinformowali bliscy jego rodziny. Juan Antonio Bardem w 1953 roku nakręcił film "Esa pareja feliz " ("Ta szczęśliwa para"), który zapoczątkował w kinematografii hiszpańskiej nurt krytyczny wobec dyktatury frankistowskiej.

 • Javier Bardem w Bondzie?

  Według nieoficjalnych informacji Javier Bardem ("To nie jest kraj dla starych ludzi") został zaangażowany do roli przestępcy w najnowszej wersji przygód agenta 007. Reżyserem wciąż niezatytułowanej produkcji będzie Sam Mendes ("American Beauty").

 • Penélope Cruz i Javier Bardem: Wybuchowa para

  Pasują do siebie jak ulał! Są piękni i zdolni, a do tego mają silne charaktery oraz wybuchowe temperamenty. Nuda na pewno im nie grozi. "Miłość nie wiąże się wyłącznie z seksem. Żaden związek bez przyjaźni nie ma racji bytu, jestem o tym przekonana" - mówi Penélope Cruz. A Javier Bardem absolutnie zgadza się z żoną.

Zdjęcia na temat: bardach
 • Penelope Cruz i Javier Bardem
Wideo na temat: bardach
 • Oscary 2017: Gwiazdy na czerwonym dywanie

  Salma Hayek, Javier Bardem, Ruth Negga, Sofia Boutella na czerwonym dywanie podczas 89.gali rozdania Oscarów.

 • "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara": Gwiazdy na premierze

  Gwiazdy filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" - Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Javier Bardem i Kaya Scodelario - wzięli udział w europejskiej premierze filmu, która odbyła się w Disneylandzie w Paryżu.

 • Penelope Cruz z (domniemanym) narzeczonym

  Penelope Cruz i Javier Bardem na premierze najnowszego filmu z udziałem aktorki, "Dziewięć". Javier i Cruz znają się od 17 lat, ale parą zostali dopiero w ubiegłym roku. Dwa miesiące temu pojawiły się plotki , że są już po zaręczynach. Penelope nie potwierdziła tych doniesień.