• Informacje na temat:

  bardot brigitte obecnie

Artykuły na temat: bardot brigitte obecnie
 • Brigitte Bardot: Taką cenę płaciła za bycie symbolem seksu

  ...​Miała świat u stóp, gdy oznajmiła, że kończy karierę. Uznano, że to chwilowy kaprys. Jednak 39-letnia wtedy Brigitte Bardot naprawdę porzuciła film. Oddała serce zwierzętom.

 • Brigitte Bardot: To zbrodnia

  Była francuska gwiazda kina Brigitte Bardot zaapelowała do Japonii, by zaprzestała "śmiertelnych kampanii" połowu wielorybów w Antarktyce i zamiast tego zajęła się zwierzętami porzuconymi w pobliżu elektrowni atomowej w Fukushimie.

 • Brigitte Bardot w obronie foczek

  Francuska gwiazda filmowa lat sześćdziesiątych Brigitte Bardot ( "I Bóg stworzył kobietę" , "Pogarda" ) zaapelowała w środę, 22 marca, ze łzami w oczach przed kamerami stacji telewizyjnych o darowanie życia młodym foczkom, które w liczbie 325 000 mają w tym roku zostać zabite na kanadyjskiej dalekiej Północy.

 • Brigitte Bardot chce mieszkać w Szwecji

  Dawna gwiazda filmowa, Francuzka Brigitte Bardot ( "I Bóg stworzył kobietę" ) rozważa przeniesienie się do Szwecji z Francji, która, jej zdaniem, jest niewrażliwa na los norek hodowanych na futra. Bardot, która od wielu lat walczy o prawa zwierząt, napisała list do szwedzkiego premiera Goerana Perssona, w którym nazywa jego kraj "jednym z bardzo niewielu, którym leży na sercu dobro zwierząt".

 • Brigitte Bardot: Uwodzicielka i skandalistka

  Była uwielbiana i budziła zgorszenie. Fascynowała bowiem nie tylko urodą, ale i nieskrępowanym erotyzmem. Dlatego wielu uważało Brigitte Bardot za kobietę niemoralną.

 • Brigitte Bardot napisała książkę o zwierzętach i romansach

  W najnowszej książce 83-letnia Brigitte Bardot, ikona francuskiego kina i symbol seksu w latach 50. i 60., opisuje swoją walkę o prawa zwierząt, ale też dzieciństwo, romanse i ciężką chorobę. Wspomnienia pojawią się w czwartek we francuskich księgarniach.

 • Gwiazdy kina w obronie zwierząt

  Gwiazdy francuskiego kina - Brigitte Bardot i Alain Delon - zażądały od mera Charkowa powstrzymania masowego zabijania bezpańskich psów, co ma obecnie miejsce na Ukrainie, przygotowującej się do piłkarskich mistrzostw Europy.

 • Alain Delon miał "lekki" wylew i udar mózgu

  ...83-letni legendarny francuski aktor Alain Delon miał kilka tygodni temu "lekki" wylew i udar mózgu, a obecnie "spokojnie odpoczywa" w klinice w Szwajcarii - poinformował w czwartek, 8 sierpnia, jego syn Anthony Delon. Dodał, że przebieg funkcji życiowych aktora jest "doskonały".

 • ​Kultowe filmy na lato

  ...z Grace Kelly, piękniejszą niż kiedykolwiek, ulegającej urokowi złodzieja biżuterii Cary'ego Granta. Wszystko w pokoju 623, uwiecznionym na ekranie, a obecnie nazywanym... apartamentem Alfreda Hitchcocka. "I Bóg... stworzył kobietę" (1956). Frywolny melodramat Rogera Vadima sprawił, że Brigitte Bardot, jego ówczesna żona, stała się międzynarodową gwiazdą. Widzimy ją idącą nonszalancko po Lazurowym...

 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ...młodsza.  Reputacja Vadima była, łagodnie mówiąc, dwuznaczna. Z jednej strony uchodził za wybitnego filmowca, odkrywcę Brigitte Bardot, ale z drugiej - za seksoholika, który uwodzi dziewczyny(...) w listopadzie 2019 r. aktorka przebyła udar niedokrwienny i obecnie przechodzi rehabilitację.    BP...