• Informacje na temat:

  barmanka

Artykuły na temat: barmanka
 • Była barmanką w niemieckiej knajpie

  Edyta Jungowska, czyli Małgorzata Antoniak z "Klanu", twierdzi, że gdyby przyszło jej zmienić zawód, mogłaby pracować jako... barmanka!

 • "Film o szczęściu" powstaje w Krakowie

  W Krakowie rozpoczęły się zdjęcia do krótkometrażowej produkcji Michała Turlewicza zatytułowanej "Film o szczęściu". Można już zobaczyć teaser produkcji.

 • Violetta Arlak zrzuciła 20 kg. Nie przypomina już dawnej siebie

  Nie da się jej pomylić z żadną inną aktorką. Burza blond loków, energiczny chód i stanowczy ton głosu. Violetta Arlak (51 l.) zaskarbiła sobie sympatię widzów jako wójtowa Halina Kozioł w serialu "Ranczo", a ostatnio barmanka Krysia w serialu TV4 "Miłość na zakręcie".

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Magda Waligórska o "urokach" macierzyństwa: Przez ponad rok przespałam może pięć nocy

  Magdalena Waligórska (37 l.) dała się poznać widzom jako atrakcyjna barmanka z serialu "Ranczo". Dwa lata temu aktorka wyszła za mąż za Mateusza Lisieckiego (31 l.), także aktora, a rok temu urodziła syna Piotra. "Rewii" opowiada o urokach macierzyństwa i zdradza, kto zajmuje się synkiem, kiedy ona jest na planie filmowym.

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Pierwsza miłość

  Lew chce, aby Beata zrezygnowała z pracy w "Barbarianie" i przyjęła rolę barmanki w filmie. Za namową przyjaciół Beata postanawia skorzystać z tej kuszącej...

 • Barmanka z hotelu Monopol

  Fascynowała jako kobieta i aktorka. - Rzadko się zdarza, by piękno szło w parze z talentem. Ewa Krzyżewska to miała. Była brylantem polskiego kina - twierdzą jej wielbiciele. Szkoda, że zbyt szybko zakończyła swoją karierę i, niestety, tak wcześnie odeszła.

 • Super-barmanka od twórcy "The X Files"

  Zwykła barmanka dostaje od naukowców drugie życie i nadludzkie zdolności. Ale cena, jaką musi za to zapłacić, jest bardzo wysoka.

 • Terminator w spódnicy

  Zwykła barmanka dostaje od naukowców drugie życie i nadludzkie zdolności. Ale cena, jaką musi za to zapłacić, jest bardzo wysoka. Serial "Bionic Woman: Agentka przyszłości" jest dziełem jednego z twórców "Z Archiwum X".

Zdjęcia na temat: barmanka
Wideo na temat: barmanka
 • Magda Lamparska: Bez znajomości trudno dziś znaleźć pracę

  . – Żadna praca nie hańbi, ja również dorabiałam na studiach, pracując na pierwszym roku jako barmanka w Warszawie. Trzeba było sobie radzić – mówi Magdalena Lamparska.

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  Lara Gessler, córka Magdy Gessler, przyznaje, że - jako socjolożka z wykształcenia - chciała iść zupełnie inną drogą niż rodzice. Dziś przejęła pałeczkę po znanej matce i jej głównym źródłem utrzymania jest praca w restauracji. "To po prostu samo ze mnie wyszło. Najpierw gotowałam dla znajomych, później robiłam torty. W restauracji w zasadzie robiłam już wszystko - od zmywaka, przez barmankę, po pracę na kuchni. Liznęłam chyba wszystkiego i efekt tego jest taki, że teraz wiem, jak...

Dyskusje na temat: barmanka