• Informacje na temat:

  baron 24 serial

Artykuły na temat: baron 24 serial
 • "Baron 24": Nowa twarz Ryśka z "Klanu"

  Piotr Cyrwus, którego cała Polska pokochała jako Ryszarda Lubicza z "Klanu", dostał właśnie nową rolę w pierwszym polskim rodzinnym sitcomie pt. "Baron24". Poznaj szczegóły!

 • "Baron 24" - następca "rodzinki.pl"

  Przy jednej z mało uczęszczanych dróg znajduje się rodzinna stacja benzynowa. Tu toczy się akcja nowego serialu "Baron24". Ekipa właśnie rozpoczęła pracę na planie.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów podczas weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

 • Gorące finały seriali 2014!

  ...właściciela hotelu (Zbigniew Suszyński - wywiad z aktorem na str 24-25). Poznają się w związku ze śledztwem w sprawie zabójstwa jednego z recepcjonistów (Karol Puciaty). Majerska będzie miała ochotę(...) apelację. "BarON24": Finał 13 czerwca Nie takiego finału swojej działalności gospodarczej spodziewał się Mirek Baron (Tomasz Karolak). Jego rodzinny biznes, czyli stacja benzynowa funkcjonująca pod...

 • Jaki serial zastąpi "rodzinkę.pl"?

  Wiadomo już, że emitowana w piątkowe wieczory 5. seria "rodzinki.pl" będzie serią ostatnią. Wiosną miejsce Boskich na antenie TVP2 zajmą pracownicy pewnej stacji benzynowej, bohaterowie "Barona24" - sitcomu, w którym główną rolę zagra najprawdopodobniej... Tomasz Karolak.

 • Tylko u nas! Wiemy, jaki serial zastąpi "rodzinkę.pl"!

  Wiadomo już, że emitowana właśnie w piątkowe wieczory 5. seria "rodzinki.pl" będzie serią ostatnią. Wiosną miejsce Boskich na antenie TVP2 zajmą pracownicy pewnej stacji benzynowej, bohaterowie "Barona24" - sitcomu, w którym główną rolę zagra najprawdopodobniej... Tomasz Karolak!

 • "Baron 24": Kłopoty to ich specjalność

  Kiedy nie ma klientów, jest źle, bo w kasie pustki. Ale kiedy się zjawiają, bywa jeszcze gorzej, bo stacja Baronów przyciąga jak magnes ludzi z problemami. Szefa rodzinnego interesu czeka wiele zabawnych niespodzianek.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • Jak Jack Bauer ratuje świat?

  Samotny agent w walce z mafią. Pościgi, zasadzki i strzelaniny. Groźba wybuchu światowej epidemii. Oto kolejna emocjonująca doba z życia Jacka Bauera w trzecim sezonie serial u "24 godziny".

Wideo na temat: baron 24 serial
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

 • Dyktator

  Nawiązanie do głośnego filmu Dyktator Charliego Chaplina, tym razem w wykonaniu Sachy Barona Cohena ("Borat"). Jak mówi Cohen, jest to "niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował". U boku Cohena wystąpi Ben Kingsley oraz Anna Faris. Nominowany do Nagrody Akademii i Złotego Globu scenarzysta i aktor Sacha Baron Cohen, twórca takich niezapomnianych postaci filmowych jak Ali G, Borat...

Dyskusje na temat: baron 24 serial
 • Re: "Barwy szczęścia": Iza Kuna jest zdziwiona!

  chyba plecow w show biznesie. Wciska ta swoja corke a ona ma taki wyglad ze moze grac tylko wredne role. Kuny jest poprostu za duzo . Ten serial Baron 24 czy jaktam obejrzalam 2 odcinki I nie wiem z czego sie smiac skoro to ma byc komediowy serial. Jest raczej wkurzajacy cos nie udal sie ten gniot.